Kariyer koçları için online pazaryeri Toptalent.co’da açıldı

0

1 yıldır yayında olan ve iş hayatında başarıyı hedefleyenlerin kariyer platformu Toptalent.co, genç profesyoneller, yeni mezunlar ve öğrenciler için “Coaching” bölümünü açtı. Artık Beyaz Yaka Profesyoneller, Kariyer Koçları ve Mentorler kariyer danışmanlığı hizmetlerini Türkiye’nin ilk ve tek online koçluk pazaryerinde satışa sunabilecekler.

1 yıldır yayında olan ve her ay 100 binin üzerinde genç profesyonel, yeni mezun ve öğrencinin ziyaret ettiği yenilikçi kariyer platformu Toptalent.co’da, “Online Coaching” başladı. Kariyer Seçimi, Kariyer Planlama, İş Arama Stratejileri, CV Değerlendirme, Kariyer Soru&Cevap, Görüşmelere Hazırlık konularında ürünlerini oluşturup, fiyatlarını belirleyerek tecrübelerini paylaşmak isteyenler ile iş arama ya da kariyer gelişimleri için destek arayan adayları buluşturuyor. İş hayatında başarı isteyen adaylar Toptalent.co ile hayallerindeki kariyerin inşasına bir adım daha yaklaşabilecek ve kariyerlerine yön verebilecekler.

Kişiye özel bu hizmetler Türkiye’nin her yerinden erişilebilir olacak. Görüşmeler telefon, Skype ile görüntülü konuşma olabileceği gibi aynı şehir içinde birebir yüz yüze de olabilecek. Platformun kurucu ortağı Mehmet Aksu “Böyle bir platformun eksikliğini koçlar ve mentorler uzun zamandır hissediyordu. Oldukça yoğun bir ilgi var. Ayrıca özellikle Anadolu bu hizmetlere oldukça uzak, bu nedenle platformun online olmasının büyük avantajları olacak. Hem tecrübesini paylaşanlar, hem de adaylar açısından.”

Toptalent.co, tamamen kişiye özel kariyer danışmanlığı hizmetleri ile adaylara iş hayatında başarılı olmaları, yeni liderlik becerileri kazanmaları, etkin mülakat teknikleri ile yeni bir işe girmelerinde yardımcı olacak. Platform beyaz yaka profesyonellerin tecrübelerini paylaşarak gelir elde etmelerini de sağlayacak.

Bu yeni hizmet ile ilgili tüm bilgiler adresinde bulunabilir.

Paylaş

Yazar Hakkında

İşletme Fakültesinde öğrenci, teknoloji ve internet en büyük tutkularının başında geliyor. Araştırmayı, okumayı ve yazmayı sever. 2016 yılından itibaren Basın Bültenleri websitesinde yazar olarak çalışmaya başladı.

İlişkili Yazılar

Yorum Yazın