Dijital Transformasyon ve E-CRM 5. E-Ticaret Konferansı’nda tartışılıyor

0

5. E-Ticaret Konferansı, 17 Mayıs tarihinde Point Hotel Barbaros’ta gerçekleşecek. Her yıl farklı bir ana temanın ele alındığı konferansın bu yılki ana teması, Dijital Transformasyon ve E-CRM olacak.

Başarılı uygulamalarıyla dikkat çeken kişi ve kurumları bir araya getiren konferansta Polonya finans sektöründen örnekler paylaşacak olan Miosz Brakoniecki, Digital Transformation kitabının yazarı olan Mark Baker, Salesforce Türkiye Satış Direktörü Egemen Ersan ve Formalis Satış ve Pazarlama Direktörü Murathan Araz, konuşmacılar arasında yer alacaklar.

Başta bankacılık ve e-ticaret olmak üzere farklı sektörlerde ön plana çıkan e-crm uygulamaları, dijital transformasyon, ödeme sistemleri, dijital dünyadaki teknolojik gelişmelerin E-CRM stratejilerine etkisi ve başarı hikayeleri ise ele alınacak konular arasında yer alıyor.

Konuşmacılar arasında yer alan, Digital Transformation kitabının yazarı olan Mark Baker, yönetici ve yatırımcılara yönelik kitabında bu dönüşüm sürecinin başarısına dair püf noktaları aktaracak. “Günümüz Türkiye’sinde Dijital Transformasyon ve Strateji” konulu sunumunda, risk yüzdesi düşük ama verimliliği yüksek dijital transformasyon projelerinin nasıl gerçekleşeceğine dair detaylı bir içerik sunacak.

Polonya finans sektöründen örnekler paylaşmak üzere Türkiye’ye gelen Bağımsız danışmanlık şirketi Obserwatorium.biz’in kurucu ortağı ve CCO’su Miosz Brakoniecki ise, dijital dönüşüm sürecinde E-ticaret ve E-bankacılık arasındaki benzerlikler ve farklılıkların yanı sıra, Omnichannel ödeme sistemleri, Çok kanallı dağıtım kanalları yönetimi ve Dijital transformasyon stratejilerini konusunda deneyimlerini aktaracak.

Bu etkinlikte yer almak ve detaylı bilgi için IMI Conferences’e ulaşılabilir http://e-commerceconferences.com/

Paylaş

Yazar Hakkında

İşletme Fakültesinde öğrenci, teknoloji ve internet en büyük tutkularının başında geliyor. Araştırmayı, okumayı ve yazmayı sever. 2016 yılından itibaren Basın Bültenleri websitesinde yazar olarak çalışmaya başladı.

İlişkili Yazılar

Yorum Yazın