ABDİ İBRAHİM’İN YENİ APLİKASYONU DÜNYAYI GEZDİRİYOR!

0

Abdi İbrahim, son dönemde dijital dünyanın oldukça yakından takip ettiği sanal gerçeklik teknolojisiyle başta sağlık çalışanları olmak üzere tüm kullanıcılara dünyayı gezdiriyor. “OHH Dünya Varmış” konseptinden hareketle hayata geçirilen aplikasyon, sağlık profesyonellerini dünyanın en ferah ülkelerine yolculuğa çıkarıyor. Akıllı telefonlara indirilebilen aplikasyonla Venedik’ten, Maldivler’e ve Amazonlar’a uzanan bir seyahat kullanıcıları bekliyor.

Teknolojiyi ve yenilikleri yakından takip eden ve tüm süreçlerine uygulayan Abdi İbrahim’in yeni sanal gerçeklik uygulaması, “OHH Dünya Varmış” dedirtiyor. Android & IOS bazlı akıllı telefonlar ile uyumlu çalışan uygulama, kullanıcıları dünyanın gözde şehirlerine unutulmaz bir yolculuğa davet ediyor.

Aplikasyonu indiren herkese dünyayı gezme imkanı sunan Abdi İbrahim, Cardboard teknolojisi ve Google Sanal Gerçeklik gözlüğü ile, Venedik, Maldivler ve Amazonlar’da hafızalardan silinmeyecek görsel ve işitsel bir yolculuk vaat ediyor. Yeni şehirlerin ekleneceği aplikasyon, her gün yeni bir şehri baştan sona keşfetmeye imkan sağlıyor.

Paylaş

Yazar Hakkında

İşletme Fakültesinde öğrenci, teknoloji ve internet en büyük tutkularının başında geliyor. Araştırmayı, okumayı ve yazmayı sever. 2016 yılından itibaren Basın Bültenleri websitesinde yazar olarak çalışmaya başladı.

İlişkili Yazılar

Yorum Yazın