ADANA OPTİMUM’DAN KADINLARA MÜJDE!ALDO VE NINE WEST’İN ADANA OPTİMUM MAĞAZALARI AÇILDI

0

Moda, stil, lezzet, eğlence, coşku ve heyecanın her rengini aynı çatı altında buluşturan Adana Optimum AVM, dünyanın en çok tercih edilen ayakkabı markaları Aldo ve Nine West’i de marka karmasına dahil etti.

Her yaştan ve her kesimden ziyaretçisine, alışverişin yanı sıra konforlu mekanlarda güzel zaman geçirebilecekleri çok yönlü ve zengin bir ortam sunan Optimum AVM, her biri alanlarında öncü markaları Adanalılar’la buluşturmaya devam ediyor.

MODAYI KENDİ TARZI İLE YORUMLAYANLARA

Ayakkabı, çanta ve aksesuarda modayı kendi tarzı ile yorumlayanların adresi Aldo, AVM’nin zemin katında açıldı. Ayakkabıda son trendleri kent halkı ile buluşturan Aldo, hem kadın hem erkek için ayakkabı, çanta ve aksesuar gruplarında geniş bir ürün yelpazesine sahip. Aldo, spor ve günlük modellerden, şık ve trendleri yakından takip eden modellere kadar birçok farklı seçeneği bir arada sunuyor.

Modaya ilham veren, modanın ruhuna yön veren kadınların ayakkabı, çanta ve aksesuar tercihi Nine West de yine Optimum AVM’nin zemin katında yerini aldı. Pek çok ülkede birbirinden şık tasarımlarıyla stil sahibi kadınlara hitap eden Nine West, Adanalı kadınların da ilk tercihi olmayı hedefliyor.

1472105388_UMT_1367_1024x683

Paylaş

Yazar Hakkında

İşletme Fakültesinde öğrenci, teknoloji ve internet en büyük tutkularının başında geliyor. Araştırmayı, okumayı ve yazmayı sever. 2016 yılından itibaren Basın Bültenleri websitesinde yazar olarak çalışmaya başladı.

İlişkili Yazılar

Yorum Yazın