AVRUPA’NIN 1 NUMARALI BEYAZ EŞYA MARKASI BEKO, ‘BUGÜN İÇİN YENİLİK’ TEMASI İLE IFA’DA

0

Avrupa solo beyaz eşya pazarının lider markası Beko, 2 – 7 Eylül tarihleri arasında Berlin’de dünyanın en büyük teknoloji etkinliklerinden biri olan IFA Fuarı’nda ziyaretçiler ile buluşuyor. Fuarın en büyük stantlardan birine sahip olan Beko, ‘Bugün için yenilik’ teması altında soğutucu, yıkayıcı, bulaşık, pişirici ve küçük ev aletleri alanındaki yeni teknolojilerini tüketicilerin beğenisine sunuyor. Arçelik A.Ş. Genel Müdürü Hakan Bulgurlu, “Global markamız Beko ile faaliyet gösterdiğimiz tüm pazarlarda ilk üç içinde yer almayı hedefliyoruz” dedi.

Dünyanın en önemli tüketici elektroniği fuarlarından biri olan ve 2-7 Eylül tarihleri arasında Almanya’nın Berlin şehrinde düzenlenen IFA Fuarı’nda, fuarın en büyük ve özel tasarımlı stant alanlarından birine sahip olan Beko, en yeni 251 adet ürününü tüketicilerle buluşturuyor. Dünyada 100’den fazlada ülkede tüketicilerle buluşan Beko, küresel trendler ışığında yeni teknoloji ve ürünlerini geliştiriyor.

Beko, şehirleşmedeki artış, dijital dönüşüm, doğal kaynakların azalması gibi birçok global değişkeni dikkate alarak ürünlerini tasarlıyor. Tüketicilerin ihtiyaçlarını doğru okuyarak geliştirilen teknolojiler zaman, hız, kolaylık, esneklik ve verimliliği bir araya getiriyor.

Arçelik A.Ş. Genel Müdürü Hakan Bulgurlu, “Global markamız Beko, Avrupa’da solo beyaz eşya pazarında lider konumunda. Avrupa’daki güçlü konumumuzu korurken, Asya Pasifik ve Amerika gibi yeni pazarlara giriş yapıyoruz. Asya Pasifik’te iddialı hedeflerimiz var. İpek Yolu’nu Beko Yolu’na dönüştürmeyi amaçlıyoruz. Beko ile faaliyet gösterdiğimiz tüm pazarlarda ilk üç içinde yer almayı hedefliyoruz” dedi.

Beko, İngiltere, Fransa, İspanya gibi birçok büyük pazarda büyümeye devam ediyor. Doğu Avrupa pazarının da en çok tercih edilen markası konumunda bulunan Beko, İngiltere ve Polonya pazarlarının da lideri konumunda.

“Tüketicilerimizin Yanındayız”

‘Bugün için yenilik’ konsepti ile hayata geçirdiği ürünlerle ‘Tüketicilerimizin Yanındayız” diyen Beko’nun bu felsefesinin üç ana odağı bulunuyor. Beko, tüketicilerin akıllı çözümlerle buluşması, sosyal hayata zaman ayırmaları, çevre dostu ürünlerle geleceğe sahip çıkmaları için ‘Yanındayız’ mesajının altını çiziyor.

Arçelik A.Ş. Türkiye’den Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Can Dinçer, “Beko, bu yıl tanıttığı global kampanyası ‘Yanınızdayız’ ile tüketicilerin hayatını kolaylaştıran çözümler geliştiriyor. Odak noktamız, müşterilerimizin yaşamını daha iyi hale getirmek. Bunu yenilikçi teknolojiler ile yapıyoruz. Verimli ve esnek ürünler geliştiriyoruz. Ürünlerimiz tüketicilerimizin günlük yaşamlarının bir parçası. Bu açıdan bir markadan çok daha fazlasıyız. Hedefimiz bu ortaklığı sağlamlaştırmak ve tüketicilerimiz ile olan duygusal bağımızı daha da güçlendirmek” dedi.

Beko’dan FC Barcelona Temalı Buzdolabı

Tüketicilerin yaşamları için zaman yaratan Beko, spor aracılığı ile toplumsal gelişimi destekliyor. Beko’nun dinamik ve değişime öncülük eden gücü ile aynı ruhu sergileyen FC Barcelona işbirliği ile de ‘Bugün için yenilik’ çatısı altında IFA’da bir ilke imza atıldı. Beko ve FC Barcelona global birlikteliklerini, ortak markalı yeni buzdolabı ile taçlandırdı. FC Barcelona ile iki kez Şampiyonlar Ligi şampiyonluğu yaşayan Eric Abidal, yakında İspanya’da pazara sunulacak FC Barcelona temalı yeni buzdolaplarını Arçelik A.Ş. Türkiye’den Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Can Dinçer ile birlikte ilk kez medyaya tanıttı.

Bed & Beko Misafirlerini Bekliyor

Bu yıl akıllı çözümleri deneyimlemek için IFA Fuarı kapsamında bir yeniliğe daha imza attıklarını söyleyen Can Dinçer: “Müşterilerimizin bu akıllı çözümlerileri deneyimlemesi için Berlin’deki bir Airbnb evini Beko ürünleri ile donattık. Bulaşık makinesi, fırın, çamaşır yıkama-kurutma makinesi, indüksiyon ocak ve buzdolabını Bed&Beko adını verdiğimiz bu evde konaklayacakların kullanımına sunduk. Bu deneyimi ilk olarak bir İngiliz aile yaşadı” dedi.

Dört kişilik bir İngiliz aile, Bed&Beko evinde bir hafta boyunca kalarak, ürünlerin sunduğu yenilikleri ve deneyimlerini basın toplantısında paylaştı. Aile, Beko ürünlerinin günlük yaşamın zorlukları için inovatif çözümler sunduğunu ifade etti. Airbnb platformu üzerinden Berlin’de konaklamak için bu evi seçenler Beko’nun gelişmiş teknolojilerini deneyimleyecek.

Beko IFA Fuarı’ndaki özel tasarımlı stant alanında, bugüne kadarki en yüksek sayı olan 251 adet ürününü sergiliyor. Öne çıkan ürün grupları arasında inovatif tasarımı ve teknolojik özellikleri ile Split&Cook® ve Surf® Fırınlar, EverFresh+® 0°C özellikli yepyeni soğutma çözümleri, sektöründe ilk olan IonGuard® teknolojisi ile koku giderme özelliğine sahip yeni bulaşık makineleri, yeni temizleme çözümleri sunan Beko AirTherapyT teknolojisi ile çamaşır makineleri ve yine IonGuard® teknolojisine sahip ilk kurutmalı çamaşır makinesi de bulunuyor.

Beko’dan Everfresh+® 0°C Özellikli Yeni Soğutma Çözümleri

Beko’nun yeni buzdolapları, inovatif teknolojileriyle günlük yaşamı kolaylaştırıyor.

Beko’nun Everfresh+® buzdolabı, harika lezzetlerle ve taze ürünlerle sağlıklı beslenmek için mükemmel bir ürün. EverFresh+® teknolojisi sayesinde, taze yiyeceklerdeki nem kaybı en aza indiriliyor ve bu sayede sebzeler ve meyveler 30 güne kadar taze kalıyor. Yeni EverFresh+®0°C bölmesi, eti, balığı ve süt ürünlerini üç kata kadar daha uzun süre taze tutarak, aynı zamanda yiyeceklerin ambalajsız şekilde saklandığında bile kurumalarını önlüyor. Sektörde bir ilk olan Active Fresh Blue Light® teknolojisi, doğal ışıklandırma koşullarının benzerini sunarak taze yiyeceklerdeki C vitamini içeriğini koruyor.

Dünyanın en verimli ve sessiz buzdolapları

Yeni dünya rekoru A+++ -%30 ile Beko’nun enerji tasarrufu şampiyonları, diğer A sınıfı ürünlerden %72, aynı boyuta ve özelliklere sahip A+ sınıfı buzdolabı donduruculardan ise %63 daha az enerji tüketiyor. Bunlara ek olarak, özel tasarımı sayesinde ses gücü düzeyi 34 dBA’ya düşüyor; bu da söz konusu ürünü dünyanın en sessiz buzdolabı yapıyor.

Sektörde ilk olan HerbBox® ise, üzerindeki özel film sayesinde ideal iklim koşullarını oluşturan saklama kutusunda yeşil yapraklı bitkilerin 20 güne kadar taze kalmasını sağlıyor.NeoFrostT İkili Soğutma Teknolojisi, sebzelerin ve meyvelerin yüksek nem oranı nedeniyle kurumasını önlemek amacıyla mükemmel oranda ve sıcaklıkta hava vererek yiyecekler için ideal koşulları oluşturuyor. İki kat daha hızlı olan soğutma sistemi, raflar arasında dengeli hava dolaşımı sağlayarak soğutucu ve dondurucu bölmelerde ayrı soğutma çevrimlerinin kullanılmasıyla kokuların karışmasının da önüne geçiyor.

Beko buzdolaplarında bulunan teknoloji sayesinde; sıcaklık kontrolü, ayarlanabilir saklama imkânı ve buz üretimi ile buzdolapları kişiselleştirilebiliyor. Farklı ürünlere göre +10?C ile -24?C arası sıcaklıklara ayarlanabilen esnek bölme Beko MultiZone®, kullanıcıya sıcaklığı geniş bir aralıkta ayarlama imkânı verirken, ihtiyaca yönelik olarak dondurucu veya soğutucu hacmini artırma olanağı da sunuyor.

Katlanabilir Raf özelliğiyle, kabin rafları istenen yükseklikte ayarlanabiliyor. Raflar, buzdolabına şişe gibi uzun ya da büyük nesneleri yerleştirmek için katlanabiliyor, yükseltilebiliyor veya alçaltılabiliyor. İki paralel fanla çalışan Turbo Ice MakerT teknolojisi ise, ihtiyaca göre günde 5 kg buz üretebiliyor.

Beko Yeni Yıkayıcı Serisi İle Mükemmel Çözümler

Yeni Beko yıkayıcı serisi, tüketicilerin gerçek günlük ihtiyaçlarına yönelik mükemmel çözümler sunuyor. Beko’nun çamaşırlarda tazelik sağlayan ve makine alanından tasarruf eden yeni çözümleri, temizleme ve kurutma işlemleri için kolay ve pratik yöntemler sunarak kullanıcının konforunun kesintiye uğramasını engelliyor.

Yeni Beko AirTherapyT Teknolojisi, kullanıcıların yoğun temposuna mükemmel bir şekilde uyum sağlıyor. Çamaşır makinesinde bulunan Refresh (havalandırma) programı sayesinde, ek bir fan ve hava ısıtıcısı ile 1 kg çamaşır 30 dakikada tazelik kazanıyor. Ayrıca,Clean&WearT (Temizle ve Giy) fonksiyonu, 120 dakikada 1 kg çamaşırı temizleyerek giyilmeye hazır hale getirebiliyor. Kazan Temizleme+ programında, kazanın yıkanmasından sonra kalan nemin sebep olduğu kötü kokuları engelleyen otomatik sıcak hava dolaşımı aşaması bulunuyor. AntiCreaseT (Kırışık Azaltma) özelliği ise, programın bitişinin ardından kullanıcının makineden çamaşırları çıkarmak için vakit bulamadığı sürede kazan hareketini devam ettirerek çamaşırları canlı tutuyor ve beklemeden kaynaklanacak kırışıklığı önlüyor.

Beko, dünyada yeni bir teknoloji olan IonGuard® teknolojisine sahip ilk kurutmalı çamaşır makinesini geliştirdi. IonGuard® teknolojisi sayesinde, kazanın içine verilen negatif iyonlar, pozitif kötü koku moleküllerine tutunarak nötrleştiriliyor ve böylece kötü kokuları gideriyor.

Beko’nun sektörde bir ilk olan ve Volumaxx® teknolojisine sahip 54cm derinliğindeki 8 kilogram kapasiteli kurutma makinesi, kapasiteden ödün vermeksizin %10 alan tasarrufu sağlıyor.

Tasarladığı ürünlerde enerji tasarrufuna ve kaynak verimliliğine son derece önem veren Beko,ProSmart® Inverter Motor ile güçlendirilen ve A+++ sınıfı çamaşır makinelerine kıyasla %70 daha fazla enerji tasarrufu sağlayan, dünyanın en verimli 9 kilogram kapasiteli çamaşır makinesini geliştirdi. A+++ sınıfı kurutuculara göre %10 daha fazla enerji tasarrufu sağlayan kurutma makinesi de Beko’nun enerji verimli ürünlerinden biri. ProSmart® Inverter Motor ile diğer 8 kilogramlık, B enerji seviyesine sahip geleneksel kondenserli kurutuculara kıyasla %72 daha fazla enerji tasarrufu sağlıyor.

Beko SilentTech® gürültü ve titreşim engelleme teknolojisiyle yıkama ve kurutma deneyimi son derece sessiz gerçekleşiyor. Özel amortisörler, özel olarak geliştirilmiş S şeklindeki yan duvar, daha iyi ses yalıtımı ve elektronik dengesiz yük algılama algoritması sayesinde standart pamuklu programı 45 dbA yıkama ses seviyesi ile günlük hayatın konforunun bozulmamasını sağlıyor.ProSmart® Inverter Motor teknolojisi ile gürültü seviyesi 60 dBA’ya düşürülerek Avrupa genelindeki en sessiz ısı pompalı kurutma makinesi ile giysilerin sessiz bir şekilde kurutulması sağlanıyor.

IonGuard® Teknolojisine Sahip Yeni Beko Bulaşık Makineleri

Beko, IFA Fuarı’nda tanıttığı yeni bulaşık makinesi serisi ile tüketicilerinin hayatında fark yaratıyor. Beko’nun sunduğu esnek tasarıma sahip yeni platformu ile, daha fazla bulaşığı tek çevrimde yıkıyor ve yeni inovasyonları ile bulaşık makinesinde kötü kokuların oluşumunu engelliyor. Beş kata kadar daha iyi temizleyen ürün, cam koruma teknolojisi ile bardakların ömrünü uzatıyor. Beko bulaşık makinesi, IonGuard® Teknolojisi kimyasal kullanmadan kötü koku oluşumunu engelliyor. Bulaşık makinesinin içine negatif iyonlar göndererek, kötü kokuların nötrlenmesini ve makinenin içindeki havanın temizlenmesini sağlıyor.

Bu verimli özellik aynı zamanda yıkama işleminden bağımsız olarak otomatik şekilde de çalışabiliyor. Yıkanmayı bekleyen bulaşıklar makinenin içerisine yerleştirilmişken, koku giderme özelliği de 1 saat aralıklarla devreye girerek kötü kokuların oluşmasını engelliyor. Söz konusu teknoloji bir iyonizer ve fan kullanarak havanın temizlenmesine yardımcı oluyor ve nötrleme yoluyla kötü kokuların azalmasını sağlıyor. Beko bulaşık makinesi, yıkamalar arasındaki kokuları giderip çok az bulaşık için gerçekleştirilen eksik yıkama çevrimlerini ortadan kaldırarak enerjiden ve zamandan tasarruf sağlıyor.

Göz alıcı, daha esnek, daha dayanıklı yeni platformu ve iç tasarımı ile Beko bulaşık makinesi, kullanıcıya daha fazla yerleşim alanı sağlıyor. Yeni yüksek kapasiteli Beko bulaşık makinesi, 14 kişilik yükleme alanına ulaşabiliyor, bu da tek çevrimde 162 parçanın yıkanabilmesini sağlıyor.

Beko fuarda, cam eşyaları aşınmaya karşı koruyacak ve ömürlerini standart bulaşık makinelerine göre, 20 kattan daha fazla uzatacak şekilde tasarladığı otomatik bardak koruma sistemi Auto GlassShield® Teknolojisini sundu. Bu teknoloji, gelen suyun sertliğini otomatik olarak algılayan ve sertlik değişimlerine karşı dayanıklılık sağlamak için karışım oranını ayarlayan bir su sertliği sensörü kullanılarak elde ediliyor. Bunun sonucunda camlar korunuyor. Beko, en hassas cam eşyaları bile korumak için, su basıncını düşürmek üzere tasarlanmış özel bir 40°C çevrimi de kullanıma sunuyor.

Beko bulaşık makinelerinde Soft Touch® aksesuarında, şarap kadehlerinin korunmasına yardımcı olan ve camların temas ettiği yerde yumuşak materyallere sahip, çıkarılabilir bir aksesuar bulunuyor. Özenle yapılmış bu modüler tasarıma, farklı boyutlardaki bardaklar yerleştirilebiliyor. Alt sepete yerleştirilen farklı aksesuarlar ile 30 bardağın aynı anda yıkanabilmesi sağlanıyor. Beko’nun yeni modelinde yüksekliği ayarlanabilir patentli yumuşak malzeme ile kaplı üst sepet rafları olan Soft Touch® Rafları kırılgan ve uzun bardaklar için nazik tutuş sağlıyor.

Tüm bu özelliklere ek olarak Beko, SteamGloss® Teknolojisi yardımıyla, %23’e kadar daha fazla ekstra parlaklık elde ediliyor. Bu teknoloji, bulaşık makinesinin içerisinde 10 dakikalık uzatılmış bir kurutma uygulamasına sahip. Su damlalarının boyutu küçültülerek, parlaklık artırılıyor.

Yeni Beko AquaIntense® Teknolojisi, zamanı olmayan kişiler için mükemmel çözümler sunuyor. Beko’nun yeni teknolojisi sayesinde, kullanıcıların tencereleri elde yıkamaları gerekmiyor. Yeni inovatif teknoloji, tencereler ve tavalar için yüksek su basıncı sağlayarak alt sepetin sağ alt tarafında yoğun yıkama alanı oluşturuyor; böylece temizleme performansı 5 kata kadar artıyor. 360° döner başlığa sahip, özel olarak tasarlanmış, 180° dönen püskürme kolu, suyun her noktaya ulaşmasını sağlayarak, çok kirli tencerelerin ve tavaların temizlenmesine imkân veriyor.

Tasarladığı ürünlerde enerji tasarrufuna ve kaynak verimliliğine son derece özen gösteren Beko, A+++ -%10 enerji sınıfına sahip bulaşık makinelerinde ProSmart® Inverter Motor Teknolojisi kullanılıyor. Değişken su basıncı ve debi oluşturan fırçasız motor teknolojisi ile Beko bulaşık makinesi yalnızca 6 lt su kullanıyor. ProSmart® Inverter Motor teknolojisi ile ses seviyesi de düşürülüyor.

Beko’dan Yeni, Günlük Pişirme Çözümleri

Beko, ankastre fırınlardan, ocaklardan ve davlumbazlardan oluşan yeni serisiyle evde pişirme anlayışını değiştiriyor. Göz alıcı tasarımla, akıllı ev teknolojileri sayesinde birbirine bağlı ve enerji verimliliğiyle donatılan bu ürünlerle, günlük pişirme deneyimi bir üst boyuta taşınıyor. Beko’nun ankastre fırınları, akıllı yalıtım ve çok yönlü elektronik kontrol mekanizmasıyla enerji tasarrufuna odaklanılarak tasarlandı.

Ankastre Fırınlar

Yeni Beko Split&Cook® ve Surf® teknolojisi, özel olarak geliştirilmiş sıcaklık ve zamanlama kontrolü özellikleriyle ‘yemeği, istendiği gibi’ pişirmesine olanak sağlıyor. Split&Cook®teknolojisi sayesinde, 82 litrelik kapasite iki bölmeye ayrılarak, kullanıcıya her 2 bölmeyi de, sıcaklık ve zaman ayarlarına göre ihtiyaca yönelik kullanma imkânı veriyor.

Fırında aynı zamanda mükemmel pişirme için 2 adet fan kullanılıyor. Surf® teknolojisi ile, gerektiğinde ekstra sıcak hava fırının yan duvarlarından verilerek, yemeğin eşit şekilde pişirilebilmesi sağlanıyor. Fırının iç kapak camında bulunan ve sektöründe bir ilk olan BekoCleanZoneT, fırının günlük temizlik işlemini kolaylaştırmak için, yeni bir akıllı çözüm sunuyor. Kir tutmayan nano kaplama teknolojisini kullanan CleanZoneT, kullanıcıları fırının içerisindeki kalıntıları ovma zahmetinden kurtarıyor.

Sektöründe ilk kez kullanılan HomeFries®, 10 kat daha az yağ ile kızartma yapmaya imkan sağlayan döner kızartma sepeti sayesinde sağlıklı beslenen kişiler için mükemmel bir aksesuar. Daha sağlıklı patates kızartmaları için mükemmel olan HomeFries® Aksesuarı, aynı zamanda tavuk nugget ve sebze pişirmek ve hatta mısır patlatmak için de kullanılabiliyor. Beko’nun ankastre fırınlarıyla sunduğu diğer eşsiz aksesuarlar ise piyasada ilk olan Yoğurt ve Peynir Yapma Aksesuarı ile BreadMaker (Ekmek Yapma) PyroProofT ve Non-Stick TrayTaksesuarlarıdır.

Ankastre Ocaklar

Beko Direct-Access Kontrollü İndüksiyonlu Ocaklar, göz alıcı tasarımları ve verimli çalışma seçenekleri ile fark yaratıyor. Akıllı ev teknolojileri sayesinde doğrudan erişim ve kontrol imkânına sahip bu ocaklarda, Açma/Kapama düğmelerini, pişirme göz gücü seviyesini ayarlamaya yarayan +/- düğmelerini, Zamanlayıcıları, Hızlı Isıtma işlevlerini ve 9 farklı güç seviyesini kullanarak ocağın her bir gözünü ayrı ayrı kontrol etmek mümkün. Bu sayede, pişirme sırasında tencerelere ve tavalara kolay, doğrudan ayar ve kontrol sağlanabiliyor. Temel Automatic Cooking (Otomatik Pişirme) işlevi, kullanıcıların kızartma, kaynatma ve sıcak tutma işlemleri için net pişirme seviyeleri ayarlamalarını mümkün kılıyor. High-EfficiencyT gazlı yanıcılara sahip yeni Beko Ankastre Gazlı Ocaklar dünyada bir ilk olma özelliğini taşıyor. Bu ocaklar pişirme sırasında hem enerjiden hem de zamandan tasarruf edecek şekilde özel olarak tasarlandı. Yüksek verimliliğe sahip yanıcılar, standart yanıcılara oranla %25 daha fazla verimlilik, %35 oranında ise zaman tasarrufu sağlıyor.

Ankastre Davlumbazlar

Beko’nun yeni HobToHoodT teknolojisi, ocakla davlumbazın yeni ve akıllı birlikteliğinin bir göstergesi. Ankastre ocakta aktif göz kullanım bilgisi ve ayarları kablosuz haberleşme üzerinden ankastre davlumbaza gidiyor. Davlumbaz da bu verileri ve kendi içinde barındırdığı sensörlerden aldığı verileri kullanarak havalandırma kademesini otomatik olarak kendisi belirliyor. Bu özellik yalnızca enerji tüketimini optimize etmekle kalmıyor; aynı zamanda gürültüyü de azaltıyor ve tüketicileri davlumbaz ayarlarını manuel olarak değiştirme zahmetinden kurtarıyor. Beko ProSmartT Hood, enerji tüketimini ve gürültü seviyesini azaltmak üzere bir inverter motor kullanıyor. Sonuç olarak, standart motorlara kıyasla %65 daha az enerji tüketimi ve 3 kat daha düşük gürültü seviyesi elde ediliyor.

Beko’nun Küçük Akıllı ve Yeni Ev Aletleriyle Mutfaklar Daha Akıllı

Beko, yenilikçi teknolojiyi kullanarak sunduğu yeni seri küçük ev aletleriyle kullanıcı deneyimini üst düzeye çıkarıyor. Kullanıcı ihtiyaçlarını göz önünde bulundura Beko, bu sene fuarda yeni profesyonel mutfak makinesini, kahve çekirdeği öğütücülü espresso makinesini, A (-%25) torbalı elektrik süpürgesini ve buharlı istasyonlu akıllı ütüsünü tanıtıyor.

Beko’dan Yeni Profesyonel Mutfak Robotu

Beko’nun yeni mutfak makinesi artık herkese kendi mutfağının şefi olma fırsatını sunuyor. Döküm alüminyum gövdesi sayesinde güçlü ve dayanıklı ürün, uzun yıllar mutfaktaki yardımcınız olmaya aday. 1000W motor gücü ve 12 farklı hız kademesi sayesinde, mutfaklarda her türlü tarif kolayca uygulanabiliyor. Özel motor teknolojisi malzemelerin etrafa sıçramamasını sağlarken, mutfaklar temiz kalıyor. Zaman ayarlama özelliği sayesinde, herhangi bir tarif için gereken süre ayarlanabiliyor. Kullanıcı bu esnada diğer hazırlıklarını tamamlayabiliyor. Beko’nun yeni mutfak makinesi, çiğ köfte yapma aksesuarı ile artık evlerde hazırlanan malzeme ile çiğ köfte yapmaya olanak tanırken, ayrıca çırpma, yoğurma, karıştırma, domates püresi, makarna ve kıyma yapma aksesuarları ile her türlü yemeği kolaylıkla hazırlıyor.

Beko Kahve Çekirdeği Öğütücülü Espresso Makinesi

En mükemmel espresso Beko’nun yeni “Beko Kahve Çekirdeği Öğütücülü Espresso Makinesi” ile hızlıca ve kolayca yapılıyor. 19 Bar’lık güçlü su basıncı sayesinde kahve aromasını en iyi şekilde çıkararak mükemmel kıvamda espresso hazırlayabiliyor. Tek tuşla istenilen espresso miktarı seçilebiliyor, ayarlanabilir fincan boyutu özelliğiyle istenilen fincan kullanılabiliyor. Ürün ayrıca ince tasarım detayları sayesinde mutfaklarda az yer kaplıyor.

Beko SteamXtra® Buhar İstasyonlu Akıllı Ütü

Özel tasarlanan çapraz buhar çıkış delikleri ve pürüzsüz seramik tabanıyla “Beko SteamXtra® Buhar İstasyonlu Akıllı Ütü”, kullanıcıya pratik ve hızlı bir şekilde ütü yapma imkanı veriyor. Akıllı dijital kontrol sistemi sayesinde hiçbir sıcaklık ayarı yapmadan her türlü kumaşı rahatlıkla ütüleyebilen ürün, 6 bar basınca sahip ve 110g/dk üzerinde sürekli güçlü buhar yaratabiliyor.Beko buhar istasyonlu ütünün gücü sayesinde daha derine işleyen buhar, kırışıklıkları rahat ve hızlı açmayı sağlıyor.

Beko Silent Storm® EcoSmart® Elektrik Süpürgesi

Beko, tüketicilerin günlük hayatını yeni sessiz, kullanımı kolay ve enerji verimliliği sağlayan elektrik süpürgesiyle kolaylaştırmaya devam ediyor. “Beko Silent Storm® EcoSmart Elektrik Süpürgesi”, yıllık 20 kWs enerji tüketimi ile A- %25 enerji verimliliğini sağlayan ilk süpürge olma özelliğini taşıyor. Slient Storm® motor teknolojisi ve özel hava yolu tasarımı, sessiz ve yüksek temizleme performansı sağlıyor. Esnek gövde tasarımı ise, yüksek hareket kabiliyeti, dayanıklılık ve kullanımda kolaylık sunuyor.

Paylaş

Yazar Hakkında

İşletme Fakültesinde öğrenci, teknoloji ve internet en büyük tutkularının başında geliyor. Araştırmayı, okumayı ve yazmayı sever. 2016 yılından itibaren Basın Bültenleri websitesinde yazar olarak çalışmaya başladı.

İlişkili Yazılar

Yorum Yazın