BİR TAYTTAN DAHA FAZLASI NIKE.COM’DA

0

Ürettiği ve tasarladığı her üründe sporcuların performanslarını yükseltmelerini ve kendilerini rahat hissetmelerine önem veren Nike; farklı daldaki sporcular için Nike Power Speed, Zoned Sculpt, Pro Hypercool Max taytlarını Türkiye’de ilk Nike.com’dan sunuyor.

Türkiye’de koşuseverler Nike’ın özel hareket kabiliyeti sağlayan, vücut ısısını düzenleyen koşmanın doğasından gelen nem kontrolü adaptasyonunu sağlayan Nike Power Speed, Zoned Sculpt ve Pro Hypercool Max tayt koleksiyonuna, Türkiye’deki koşu kültürüne dair çok özel Nike içeriğine, etkinliklere ve en üst seviye teknoloji ürünlerine sadece Nike.com üzerinden ulaşabilecek. Koşu tutkunları Nike.com üzerinden NIKEiD servisini kullanarak en yeni koşu ayakkabılarını diledikleri gibi tasarlayıp, kişiselleştirebilecek.

Koşuya başlamak için isteyenler için temel rehber noktası olacak Nike.com’a üye olanlar en iyi koşu ürünlerine ulaşmanın yanı sıra, büyük ilgi gören Nike+ Run Club etkinliklerine öncelikli kayıt olabilecek, Nike Koşu Koçları tarafından oluşturulmuş özel antrenman programlarına ulaşabilecek.

NIKE POWER SPEED TAYT

Nike tasarımcıları, koşmanın doğal hareketlerine ve çalıştırdığı kaslara yardımcı olan taylar üretti. Tasarımcılar, basıncı en yüksek seviyeye çıkarmak için, bolca esneme ve koşucunun adımlarına kolayca uyum sağlama özelliği olan hafif, yüksek korumalı Dri-FIT kumaşı kullanarak dar kesim bir tayt yarattı. Bu taytlar, göze çarpar biçimde kalça, uyluk, baldır ve aşil tendomu etrafında artırılmış basınçla kas kontrolünü geliştiriyor.

NIKE ZONED SCULPT TAYT

Çeşitli ve enerjik antrenman rutine sahip olan sporculardan ilham alan Nike Zoned Sculpt Tayt; kadın vücudunun doğal anatomisinden yola çıkıyor. Tasarımcılar; kasları saran ve sıvı kontrolünü destekleyen bir taytı yaratmak için temel antrenman hareketlerini dikkate aldı.

NIKE PRO HYPERCOOL MAX TAYT

Nike Pro Hypercool Max erkek antrenman taytı bölgesel havalandırma, reflektör ve metalik materyalin kusursuz uyumuyla sporcuların kapalı ve açık alan antrenmanlarındaki ısısını yönetir. Vücutla birlikte hareket ederek bilekten bele kadar sıkı sıkıya uyum sağlar.

NIKE.COM

Nike.com’un Türkiye’de online alışveriş servisinin devreye girmesiyle 28 ülkede online hizmet vermeye başlayan Nike, Türkiye’deki bütün sporcular için en iyi ürün, hizmet ve ilham merkezi olmayı hedefliyor. Siteyi ziyaret edenler futbol, koşu, kadın antreman, basketbol ve günlük giyim koleksiyonlarının siteye özel çok geniş renk, model çeşitlerinde ulaşabilirken, NIKEiD servisi ile farklı kategorilerde ayakkabıları dilekleri renklerde yeniden yaratıp kişiselleştirebiliyorlar. Nike aktivitelerinde özel ayrıcalıklara sahip olacak üyeler; Nike’ın en iyilerini sadece Nike.com’da bulabilecekler.

NIKE POWER SPEED TAYT Nike.com’da Fiyatı: 279TL

NIKE PRO HYPERCOOL MAX TAYT Nike.com’da Fiyatı: 179TL

NIKE ZONED SCULPT TAYT Nike.com’da Fiyatı: 269TL

Paylaş

Yazar Hakkında

Uzun süredir internette sörf yapar. Tecrübelerinin sonucunda Basın Bültenlerini kurdu. 2. Üniversitesini Yönetim Bilişim Sistemlerini okuyarak tamamlamıştır. Yaratıcı fikirleri ile girişimci olarak büyük projelere imza atmaya hazırlanıyor.

İlişkili Yazılar

Yorum Yazın