Dondurucu ve soğutucu bölümlerin değiştirilebildiği Samsung TwinCooling Plus buzdolabı 1399 TL’den başlayan fiyatlarla tüketiciyle buluşuyor

0

Dünya inovasyon öncüsü Samsung Electronics, yeni kampanyası ile dondurucu ve soğutucu bölümlerin istendiği gibi değiştirilebildiği, pazarın en iddialı buzdolabı TwinCooling Plus’ı 1399 TL’den başlayan fiyatlarla tüketicilerle buluşturuyor.

Dünya teknoloji devi Samsung, gıdaların doğal nemini %70’e kadar koruyarak uzun süre aynı tazelikte kalmalarını sağlayan, dondurucu ve soğutucu bölümlerin istendiği gibi değiştirilebildiği “Samsung TwinCooling plus” No-Frost buzdolapları için cazip bir kampanyayı hayata geçirdi.

Samsung, 30 Eylül 2016 tarihine kadar geçerli olacak kampanya kapsamında, tüketicilere Samsung Smart Converter akıllı Dondurucu Teknolojisi ile donatılan No-Frost yeni nesil buzdolaplarına 1399 TL’den başlayan fiyatlarla sahip olma imkânı sunuyor.

Gıdalar uzun süre aynı tazelikte

Samsung Smart Converter Akıllı Dondurucu Teknolojisi ile donatılan, gıdaların doğal nemini %70’e kadar koruyarak uzun süre taze kalmasını sağlayan TwinCooling Plus buzdolapları, iki ayrı hava kanalıyla gıda kokularının birbirine karışmasını da engelliyor.

Kullanıcının daha fazla iç alan yaratmasına imkan tanıyan Akıllı Dondurucu Teknolojisi, çalışma modunu değiştirerek enerji tasarrufu yapılmasını da kolaylaştırıyor.

Twin Cooling Plus teknolojisiyle donatılan buzdolabı anti bakteriyel koruyucu, genişletilmiş kullanım alanı ve soğuk havanın her rafa dengeli dağılmasını sağlayan Multi Airflow teknolojisiyle de dikkat çekiyor.

“Akıllı Dondurucu” teknolojisiyle güçlendirilen Twin Cooling Plus buzdolabı, ± 1.0 derecelik bir farkla ısının kontrolünü sağlıyor, böylece gıdalar normalden çok daha uzun süre taze kalıyor.

10 yıl garantili

10 yıl garantili Dijital Inverter Kompresör sayesinde buzdolabı, soğutma talebini otomatik olarak ayarlıyor ve gerektiği kadarını karşılıyor. Buzdolabı, bu akıllı devir kontrolü sayesinde hem daha az enerji tüketiyor hem de uzun ömürlü mükemmel performans için yıpranma oranını azaltıyor.

En kullanıcı dostu buzdolabı

Samsung Twin Cooling Plus buzdolabı; Şarküteri Rafı, Büyük Sebzelik, her gıdayı kusursuz bir şekilde taze tutmak için ön ayarlı soğutma modu Coolselect Plus, Çoklu Depolama Sepeti, çıkarılabilen Buz Yapıcı Kutu, kolay erişebilen Su Sebili ile bugüne kadarki en kullanıcı dostu buzdolabını vaat ediyor.

Paylaş

Yazar Hakkında

İşletme Fakültesinde öğrenci, teknoloji ve internet en büyük tutkularının başında geliyor. Araştırmayı, okumayı ve yazmayı sever. 2016 yılından itibaren Basın Bültenleri websitesinde yazar olarak çalışmaya başladı.

İlişkili Yazılar

Yorum Yazın