Dört Lord’un Sonuncusu, Rin Seven Knights’a Geliyor

0

Seven Knights, Dört Lord’un sonuncusu Rin ile beraber daha yüksek seviyede eşyaların bulunduğu Nihai Yağma güncellemesini takipçileriyle buluşturuyor.

Yeni güncellemesiyle birlikte Seven Knights, açılışının 300. Günü şerefine de bir etkinlik düzenliyor

Netmarble’ın sevilen mobil RPG oyunu Seven Knights, Ace, Son Wukong ve Lu Bu’dan sonra gelen Dört Lord’un sonuncusu ve tek kadın lord olan Rin ile birlikte değerli eşyaların bulunduğu Nihai Yağma’yı oyuncularıyla buluşturuyor. Seven Knights, yeni eklenen özelliklerin yanı sıra açılışının 300. gününe özel bir etkinlik düzenliyor.

İmparatorun üvey kızı Mir’in ustası, ejderhaların imparatoriçesi ve Yedi Şövalye’nin düşmanı olarak anılan Dört Lord’un sonuncusu Rin, güçlü büyü yetenekleri sayesinde ejderha kanını kullanarak düşmanı etkisiz hale getirebiliyor.

Seven Knights, ayrıca oyuna yeni eklenen Nihai Yağma ile oyuncularına öncekilere nazaran daha güçlü eşyalara sahip olma şansı tanıyor.

Seven Knights, açılışının 300. Günü şerefine 18 Ağustos – 30 Eylül tarihleri arasında düzenlediği etkinlikte ise tüm giriş yapanlara altı yıldız Yedi Şövalye Silah Bileti, altı yıldız Yedi Şövalye Zırh Bileti, altı yıldız Mücevher Bileti ve 300 Gün Özel Yüzüğü ödüllerinden birini kazandırıyor.

Dünyaca popüler Seven Knights, 300’den fazla karakteri toplama ve geliştirme üzerine yapılmış bir tur bazlı RPG mobil oyundur.

Seven Knights ‘ı şimdi Google Play ve AppStore üzerinden bedavaya indirebilirsiniz.

  • Google Play Store:
  • App Store:

Oyunla ilgili detayları resmi sitesinden öğrenebilirsiniz ()

Paylaş

Yazar Hakkında

İşletme Fakültesinde öğrenci, teknoloji ve internet en büyük tutkularının başında geliyor. Araştırmayı, okumayı ve yazmayı sever. 2016 yılından itibaren Basın Bültenleri websitesinde yazar olarak çalışmaya başladı.

İlişkili Yazılar

Yorum Yazın