Dünya’nın En Çok Satan Bilgisayarı Lenovo ThinkPad Şimdi Media Markt Mağazalarında Satışta!

0

Lenovo’nun dünyanın en çok satan bilgisayarı efsanevi ThinkPad serisinin en yeni modelleri ThinkPad X1 Carbon, ThinkPad X1 Yoga ve ThinkPad X260 perakende sektöründe satışa sunuldu.

Darbe, basınç, nem, yüksek & düşük sıcaklık, toz ve radyasyon gibi bir çok zorlu askeri testten başarıyla geçmiş ve kurumsal bilgisayar pazarının lideri olan ürünler ilk olarak Media Markt mağazalarında tüketicisiyle buluşacak.

Dünyanın rakipsiz en çok satan bilgisayarı Lenovo ThinkPad serisi, kurumsal PC pazarındaki gücünü son kullanıcıya da taşıyacak. ThinkPad sevenler artık Media Markt mağazalarından serinin en yeni 3 modelini satın alabilecekler.

Dünyanın bir numaralı PC üreticisi Lenovo’nun dünyada en çok satan efsanevi serisi ThinkPad’in son üyesi X1 Carbon, satışa sunulmadan önce 10 farklı askeri testten tam notla geçen bir teknoloji harikası. Sıvı dökülmelerine, yüksek ısıya ve darbelere dayanıklı üretilen ThinkPad X1 Carbon, tek şarjla 10 saate varan pil ömrüyle iş dünyasının en şık ve en dayanıklı yeni partneri.

Efsanevi segmentin bir diğer öne çıkan üyesi ThinkPad X1 Yoga, 14 inçlik dokunmatik ekranı ve 6. nesil Intel CoreT i7 işlemcisiyle çok güçlü. Sadece 1.27 kg. hafifliğinde olan ThinkPad X1 Yoga, 360 derece dönen ekranı ve 11 saate kadar dayanaklı piliyle her zaman yanınızda. ThinkPad X1 Yoga, 2016 iF Ürün Tasarım Ödülleri’nde 16 ödül birden alarak ödüle doymayan X1 ailesinin en seçkin üyelerinden birisi.

İnce ve hafifliğiyle öne çıkan Lenovo ThinkPad X260 da 1,36 kg’den hafif olması ve en kalın noktası sadece 20,3 mm olmasıyla rakipleri arasından kolayca sıyrılıyor. ThinkPad X260, bağlantı noktaları, dayanıklılık konusunda hiçbir ödün vermeksizin ultra taşınabilirliğe sahip. Sıvıya dayanıklı efsanevi ThinkPad ergonomik klavyesi size ergonomik bir çalışma imkanı sunuyor. Ayrıca ThinkPad X260 son derece gelişmiş kamera, hoparlör ve mikrofonlara sahip ve LED göstergeleri ile karanlıkta bile kolaylıkla çalışabilirsiniz. Askeri seviyedeki testlerden geçerek tam not alan ThinkPad X260 yüksek basınç, nem, titreşim, yüksek sıcaklık, sıcaklık şoku, alçak basınç, düşük sıcaklık, güneş radyasyonu, küf, tuz sisi ve toza karşı dayanıklılığı kanıtlanmış bir ürün.

Paylaş

Yazar Hakkında

İşletme Fakültesinde öğrenci, teknoloji ve internet en büyük tutkularının başında geliyor. Araştırmayı, okumayı ve yazmayı sever. 2016 yılından itibaren Basın Bültenleri websitesinde yazar olarak çalışmaya başladı.

İlişkili Yazılar

Yorum Yazın