Düşünce hızında pizza siparişi

0

Domino’s Pizza, pizzaseverleri bambaşka bir memnuniyet boyutuna taşıyacak son inovasyonu ile hız sınırını aşıyor: Düşünce hızında pizza siparişi! Domino’s Pizza’nın mobil uygulaması ve web sayfası üzerinden kullanıcılar şimdi tek tıkla sipariş verebilecek. Farklı uygulamaları ile sürekli çığır açan Domino’s Pizza, şimdi de pizzası için beklemeye sabrı olmayanların kalbini fethedecek.

Domino’s Pizza’nın son inovasyonu ile artık birbirinden leziz pizzalara yalnızca tek tıkla ulaşmak mümkün. Pizzası için beklemeye tahammülü olmayanlar bu yeni uygulama ile şimdi acıktığı anda siparişini düşünce hızında tamamlayabilecek; pizzasına en hızlı şekilde kavuşan pizzasever yepyeni bir memnuniyet boyutu ile tanışacak.

Tek tık uygulamasını kullanmaya başlamak için mobil telefondan ya da bilgisayardan bir kez kayıt oluşturmak yeterli. Domino’s Pizza kullanıcıları bundan sonra, sipariş detayı, adres bilgisi ve kart bilgisi gibi ekranları hiç görmeden, istediği zaman tek tıkla sipariş verebilecek. Tek tıkla ve güvenli ödeme altyapısı ise, MasterCard’ın online ödeme çözümü MasterPassT tarafından sunuluyor.

Bugüne dek onlarca eğlenceli ve çığır açan inovasyonu dünyaya tanıtan Domino’s Pizza’nın Türkiye’deki inovasyon yatırımları her yıl toplam 10 milyon TL’yi buluyor. Marka son olarak düşünce hızında pizza siparişi özelliğini hayata geçirerek, yeniliklerinin sınırı olmadığının sinyallerini veriyor.

Paylaş

Yazar Hakkında

İşletme Fakültesinde öğrenci, teknoloji ve internet en büyük tutkularının başında geliyor. Araştırmayı, okumayı ve yazmayı sever. 2016 yılından itibaren Basın Bültenleri websitesinde yazar olarak çalışmaya başladı.

İlişkili Yazılar

Yorum Yazın