Esnafların Siftahı Türk Telekom’dan

0

Türk Telekom, esnaf ve KOBİ kurumsal hat abonelerine,’Fiber gücü yanında, İşler Yolunda’ kampanyası ile özel bir teklif sunuyor. Kampanya kapsamında, kurumsal aboneler en yoğun görüşme yaptığı 08.00 ile 11.00 saatleri arasında işyeri sabit hattından cep telefonu dahil yurt içi her yöne ücretsiz arama yapabilecek.

Türkiye’nin lider iletişim ve eğlence teknolojileri şirketi Türk Telekom işyerlerinin hız ve kapasite ihtiyacını, hem sabit hem de mobilde en yüksek kalitede karşılamaya devam ediyor.

Türk Telekom, sunduğu fırsatlarla sektördeki işyerlerine fayda sağlamaya devam ediyor. Türkiye’nin lider iletişim ve eğlence teknolojileri şirketi Türk Telekom, esnaf ve KOBİ’lere yönelik kampanyalarına bir yenisini daha ekledi.

‘Fiber gücü yanında, İşler Yolunda’ kampanyası kapsamında esnaf ve KOBİ’ler sabah 08.00 ile 11.00 arası işyeri sabit hattından cep telefonu dahil yurt içinde her yönü ücretsiz arayabiliyor. Özel bir reklam filmiyle duyurulan kampanya ile Türk Telekom abonesi esnaf ve KOBİ’ler her iş gününe avantajlı başlıyor.

Tariflerle ilgili detaylı bilgi ve başvuru için adresini ziyaret etmek, 444 5 444 Türk Telekom çağrı merkezini aramak veya Türk Telekom ofis ve mağazalarına uğramak yeterli.

Paylaş

Yazar Hakkında

İşletme Fakültesinde öğrenci, teknoloji ve internet en büyük tutkularının başında geliyor. Araştırmayı, okumayı ve yazmayı sever. 2016 yılından itibaren Basın Bültenleri websitesinde yazar olarak çalışmaya başladı.

İlişkili Yazılar

Yorum Yazın