iPhone ve iPad için ek depolama alanı: iXpand

0

SanDisk’in iPhone ve iPad cihazlar için özel olarak geliştirdiği iXpand adını verdiği flash sürücüsü e-ticaret platformu n11.com’da satışa sunuluyor. Film rulosunu otomatik olarak yedekleyen ve popüler formatlardaki videoları doğrudan sürücüden izlemeyi sağlayan iXpand, esnek bir Lightning konektörünün yanı sıra Mac bilgisayara veya kişisel bilgisayara takmak için bir USB 3.0 konektörüne sahip.

SanDisk, birçok kullanıcının beklentisini gerçeğe dönüştürecek bir yeniliğe imza attı. SanDisk’in geliştirdiği iPhone ve iPad cihazlarıyla uyumlu flash sürücüsü 16 GB’tan 128 GB’a kadar depolama imkanı ve USB 3.0 desteği sunan iXpand, e-ticaret platformu n11.com’da satışa çıkıyor. iXpand ile kullanıcılar çektikleri video ve fotoğrafları, iPhone ve iPad’leri yerine doğrudan sürücü üzerinde kaydederek anında telefonlarında daha fazla alan kazanıyor.

Metal tasarıma sahip, SanDisk iXpand Flash Drive, yaklaşık olarak 5 gram ağırlığında. Biri USB 3.0 biri ise Lightning olmak üzere iki çıkış bulunduran iXpand Flash Drive’in asıl yeteneği ise iPhone ve iPad’lere bağlanabilmesi. iOS için mevcut olan SanDisk iXpand uygulaması sayesinde iOS cihazlara hem dosya aktarımı hem yedekleme yapma yeteneklerine kavuşan SanDisk iXpand Flash Drive, aynı zamanda medya da oynatabiliyor. Günümüz video formatlarını destekleyen cihaz, altyazı desteğine de sahip. iXpand, e-ticaret platformu n11.com’da, 16 GB 129 TL, 32 GB 175 TL, 64 GB 249 TL ve 128 GB 389 TL fiyat etiketiyle satışa sunuluyor.

Paylaş

Yazar Hakkında

İşletme Fakültesinde öğrenci, teknoloji ve internet en büyük tutkularının başında geliyor. Araştırmayı, okumayı ve yazmayı sever. 2016 yılından itibaren Basın Bültenleri websitesinde yazar olarak çalışmaya başladı.

İlişkili Yazılar

Yorum Yazın