Kinguin Ödeme Seçeneklerine İninal’ı Ekledi

0

Kinguin Türkiye’deki ödeme seçenekleri arasına İninal Kart’ı ekleyerek alışverişi her zamankinden daha kolay hale getirdi

Türkiye mağazasının açılışını yaptığından beri cazip fiyatlara sunduğu oyunlar ve düzenlediği çeşitli kampanyalarla ülkemizdeki oyun tutkunlarının sevgisini kazanan Kinguin, Türkiye’deki oyunseverleri sevindirecek bir başka haberle daha karşımızda.

Kullanıcılarına en iyi hizmeti sunmak için daima onlardan gelen bildirimlere kulak veren Kinguin, Türkiye’deki kullanıcılara daha iyi, kolay ve güvenli bir alışveriş deneyimi sunmak için İninal Kart’ı da ödeme seçenekleri arasına ekledi. Eğer İninal Kart’ı veya İninal hesabınız varsa Kinguin.net üzerinden yaptığı alışverişlerde ödeme aracı olarak İninal’ı seçebileceksiniz. Ayrıca bu işbirliğini kutlamak için düzenlenen bir kampanya çerçevesinde Kinguin.net’ten yapacağınız alışverişlerde “ININALOYUN” kodunu kullanarak %5 indirim kazanabilirsiniz.

Türkiye’nin önde gelen yeni nesil ödeme platformlarından olan İninal hem bireysel hem de kurumsal kullanıcılara finansal hizmetler sunuyor. Hâlihazırda Türkiye’deki oyunseverlerin en çok tercih ettiği ödeme seçeneklerinden biri olan İninal’ın Kinguin’in sunduğu ödeme seçenekleri arasında yer alması, kullanıcıların seçme özgürlüğünü genişletiyor ve dijital mağazanın daima en iyi hizmeti sunma hedefine ulaşmasına yardımcı oluyor.

Kinguin.net’in Küresel Genişlemeden Sorumlu Müdür Yardımcısı Faheem Bakshi konuyla ilgili olarak şunları söyledi, “İninal’ı Kinguin’deki ödeme seçeneklerine eklediğimi için sevinçliyiz. Kullanıcılarımıza daima en iyi hizmeti sunmayı hedefliyoruz ve İninal ile olan işbirliğimizin alışveriş deneyimini geliştirme ve Türkiye’deki faaliyetlerimizi güçlendirme yolunda bir adım olduğuna inanıyoruz.

Türkiye pazarındaki varlığını daha da güçlendirmeyi arzu eden Kinguin, tüm dünyadaki kullanıcıları için alışveriş deneyimini iyileştirecek yeni çözümler arıyor. Bu bağlamda İninal ile yapılan işbirliği şirketin bu yöndeki çalışmaları için oldukça önemli bir adım.

İninal İş Geliştirme Müdürü Zafer Yılmaz ise konu hakkındaki düşüncelerini şu sözlerle ifade etti, “Oyun sektörü küresel bazda en hızlı büyüyen pazarlardan biri. Kinguin ise oyun kodları, e-spor ve oyun yayınları söz konusu olduğunda oyuncuların favori mağazalarından biri. İninal olarak Kinguin ile aynı vizyonu paylaşıyoruz ve Türkiye’de banka hesabı olmayan veya bankacılık hizmetlerinden yararlanamayan kullanıcılar için Kinguin’in ödeme partneri olmaktan mutluluk duyuyoruz.

Mümkün olan en yüksek kullanıcı memnuniyetini sağlama yönünde atılan bu adımın ardından, dünyaca ünlü dijital oyun mağazasının bir sonraki hamlesinin ne olacağını merak ediyoruz. Bu sorunun cevabını herkesten önce öğrenmek için Kinguin’in sosyal medya hesaplarını adresinden, Twitter’da üzerinden ve  Instagram adresinden takip etmeyi unutmayın!

Paylaş

Yazar Hakkında

İşletme Fakültesinde öğrenci, teknoloji ve internet en büyük tutkularının başında geliyor. Araştırmayı, okumayı ve yazmayı sever. 2016 yılından itibaren Basın Bültenleri websitesinde yazar olarak çalışmaya başladı.

İlişkili Yazılar

Yorum Yazın