KURBAN BAYRAMI’NDA PRONTOTOUR İLE DÜNYAYI KEŞFEDİN…

0

Bayramı tatil yaparak geçirmek isteyenlere ‘dan avantajlı seyahat önerileri…

Yurtdışı turlarının lider operatörü Prontotour, Kurban Bayramı tatilini fırsata dönüştürmek isteyenlere üç kıtada seyahat alternatifleri sunuyor. İster Avrupa, ister Amerika, ister Asya kıtasının en güzel ülkelerinde bayram tatilini unutulmaz bir anıya dönüştürebilirsiniz.

Prontotour‘un Kurban Bayramı turlarıyla, mimari harikası eserlerin yer aldığı ve enfes Akdeniz lezzetleriyle büyüleyen İtalya; şirin ve tarihi sokaklarının yanı sıra renkli eğlence hayatıyla Benelux – Paris; sanat kokan şehirleriyle Orta Avrupa; muhteşem doğası ve Osmanlı izleri taşıyan mimarisiyle Balkanlar, Avrupa kıtasını keşfetmek isteyen seyahat severleri bekliyor.

Prontotour‘un özel seyahat seçenekleri sunan markası ProntoPlus ile Asya’nın farklı kültürü ve doğasıyla öne çıkan ülkesi Güney Kore, renkli eğlence ve yaşam tarzıyla Güney Amerika, Ortaçağ’dan kalma tarihi dokusu ve yemyeşil doğasıyla sakin bir tatil için Alsace de bayram için alternatif öneriler arasında yer alıyor.

Bayram tatilini uzatanlar veya bayramdan hemen sonra tatil planlayanlar için de Prontotour, Amerikan rüyası Miami ve egzotik Bahamalar turunu gezginlere sunuyor. İstanbul’dan direkt Miami’ye uçuşla başlayan turda, cemiyet dünyasının ve sosyetenin vazgeçilmez adresinde masalsı bir tatil seyahat tutkunlarını bekliyor. Miami’nin tadını çıkardıktan sonra, eğlence konseptine göre dizayn edilen lüks cruise gemisi Bahamaların eşsiz kumsallarına doğru yola çıkıyor. Gezginler turkuaz renkli sularda dalış yaparken, su sporu aktiviteleriyle eğlenceye doyuyor.

Prontotour, değişik kültürleri tanımak, farklı coğrafyalar keşfetmek isteyenler için doğru adres olmaya devam ediyor.

Paylaş

Yazar Hakkında

İşletme Fakültesinde öğrenci, teknoloji ve internet en büyük tutkularının başında geliyor. Araştırmayı, okumayı ve yazmayı sever. 2016 yılından itibaren Basın Bültenleri websitesinde yazar olarak çalışmaya başladı.

İlişkili Yazılar

Yorum Yazın