Lenovo Wolfteam Ligi Heyecanı Başladı!

0

Türkiye’nin en çok oynanan MMOFPS oyunu Wolfteam, Lenovo sponsorluğunda düzenlediği Lenovo Wolfteam Ligi ile hayranlarına heyecan dolu anlar yaşatıyor. 15 Ağustos’a kadar sürecek ve toplam 10 takımın katıldığı turnuvada, dereceye giren oyuncuları büyük ödüller bekliyor.

30 milyonu aşkın kullanıcı sayısı ile Türkiye’nin en çok oynanan MMOFPS oyunu Wolfteam, Lenovo sponsorluğunda gerçekleştirdiği Lenovo Wolfteam Ligi ile yarışan takımların kıyasıya mücadelesine sahne oluyor. 15 Ağustos’a kadar sürecek olan, Dark Passage, HWA Gaming, Crew Esports, BPI Gaming, Numberone Esports,Bulls Esport, DeadlyShooters, RespectHS, Ehlibeytler ve AyYıldızTeam takımlarının yarıştığı turnuvada Wolfteam, kazanan üç takımın oyuncularına 20.000 TL değerinde ödül veriyor.

Toplamda 10 takım ile başlayan Lenovo Wolfteam Ligi’nde, her takım birbiriyle iki kere yarışıyor ve sona kalan 8 takım eleme mücadelesi veriyor. Turnuvada ödül olarak 1. Olan takım 6.000 TL ve 5 adet Lenovo profesyonel oyuncu kulaklığı, 2. Olan takım 2.500 TL, 3. Olan takım ise 1.500 TL kazanıyor. Ayrıca, şampiyon olan takımın en iyi oyuncusu Lenovo IdeaPad Y700 Profesyonel Oyun Bilgisayarının sahibi oluyor.

Lenovo Wolfteam Ligi ile ilgili detaylı bilgilere ulaşmak için lenovo-wolfteam-ligi adresini ziyaret edebilirsiniz. Turnuva heyecanına ortak olmak isterseniz maçları üzerinden canlı olarak izleyebilirsiniz.

Paylaş

Yazar Hakkında

İşletme Fakültesinde öğrenci, teknoloji ve internet en büyük tutkularının başında geliyor. Araştırmayı, okumayı ve yazmayı sever. 2016 yılından itibaren Basın Bültenleri websitesinde yazar olarak çalışmaya başladı.

İlişkili Yazılar

Yorum Yazın