LOVE” SERİSİ “LOVEWATCH”LA YATIRIMLARA DEVAM EDİYOR

0

Erdal Kaya “Lovering” ile başladığı takı ve aksesuar sektöründe ikinci dev adımını “LoveWatch”la attı”Love” serisine saat koleksiyonunu ekleyen marka vitrinlerindeki yerini aldı. Kısa zamanda Saat vitrinlerinin en merakla bakılan koleksiyonu haline geldi. Türkiye bu saati sevdi.

2009 yılından bu yana Çelik yüzüklerle yakaladığı pazardaki güvenirliğini ve 400 perakende satış noktası ile LoveWatch’la pekiştirmek isteyen Lovering’in yönetim kurulu başkanı genç girişimci Erdal Kaya, takı dünyasında kısa sürede kendi kendiyle yarışır seviyeye gelmesini sağlayan ürünlerinin yelpazesini genişletmekten ve Love serisine saat koleksiyonunu da eklemekten son derece memnun.

Saate Göre Kıyafet Değil, Kıyafete Uygun Saat Dönemi Başlıyor

LoveWatch, klasik ve spor saati bir bünyede toplayarak hafif ve renkli nato bantlar, net anlaşılır kadranının renkleri hem kadın, hem de erkek modellerini dikkat çeker hale getirdi. İstediğiniz zaman değişebilen ve o günkü renginize ayak uyduran “Nato Bantlar” sayesinde LoveWatch saatler hem şık bir gece kıyafetiyle, hem de bir Pazar yürüyüşü kostümüyle kullanılabilecek şık bir detay haline geliyor.

Günümüz gençlerin “rahat ama tarz” moda anlayışı İngiliz kadranının asaleti ve en sevilen renklerin ışıltısıyla saatin prensi LoveWatch’ta bir araya geldi. Geçen zamana nostaljik bakmak ama rahat olmak isteyenler “LoveWatch” diyor….Üstelik hem erkek hem de bayan modelleriyle…

Paylaş

Yazar Hakkında

İşletme Fakültesinde öğrenci, teknoloji ve internet en büyük tutkularının başında geliyor. Araştırmayı, okumayı ve yazmayı sever. 2016 yılından itibaren Basın Bültenleri websitesinde yazar olarak çalışmaya başladı.

İlişkili Yazılar

Yorum Yazın