Media Markt artık komşun kadar yakın

0

Avrupa’nın açık ara bir numaralı perakende zinciri Media Markt, yeni taşındığı Genel Merkez Ofisi’nin giriş katında açılan mağazasının önünde çektiği eğlenceli videosuyla komşularına merhaba dedi

Genel Merkez Ofisi’ni Eylül ayı itibariyle İstanbul’un kalbi Levent Sanayi Mahallesi’ne taşıyan Media Markt, yeni mağazasına ve taşınmasına yönelik kıymetli komşuluk değerlerimizi hatırlatan, samimi ve eğlenceli bir video hazırladı.

1 Eylül tarihinde Genel Merkez Ofisi’nin giriş katında açılan Media Markt mağazası çalışanı, komşu komşunun külüne muhtaçtır diyerek, komşularını dev bir koliyi mağaza içine taşımasına yardımcı olmaya davet etti. Görenleri şaşkınlığa uğratan dev koliyi mağazaya taşımaya gönüllü olup yardıma koşan komşular da oldu, bu kadar yükü nasıl taşıyacaksın evladım diyenler de.

Kolinin büyüklüğüne ve ağırlığına aldırış etmeden komşusunun yardımına koşanları ise bir sürpriz bekliyordu.

Levent sakinlerine komşu gelen Media Markt’ın gülümseten sürprizi için hazırlanan videonun çekimleri 45 kişilik bir ekip çalışması ile 14 saatte tamamlandı.

Paylaş

Yazar Hakkında

İşletme Fakültesinde öğrenci, teknoloji ve internet en büyük tutkularının başında geliyor. Araştırmayı, okumayı ve yazmayı sever. 2016 yılından itibaren Basın Bültenleri websitesinde yazar olarak çalışmaya başladı.

İlişkili Yazılar

Yorum Yazın