PlayStation 4 Slim n11.com’da satışa çıktı

0

Sony’nin yeni ve ince yapıya sahip PlayStation’ı PlayStation 4 Slim, n11.com’da satışa çıktı. İnce bir PS4 deneyimi sunan PlayStation 4 Slim, 1.299 TL satış fiyatıyla n11.com’da sahiplerini bekliyor.

Eylül ayının ilk haftasında Sony, gerçekleştirdiği PlayStation Meeting etkinliğinde yeni nesil oyun konsolları PlayStation 4 Slim ve PlayStation 4 Pro’yu tüketicilerle tanıştırdı. Oyun severlerin karşısına daha ince ve taşınabilir bir yapıda çıkan PlayStation 4 Slim, e-ticaret platformu n11.com’da satışa sunuldu. 1.299 TL’lik satış fiyatıyla tüketicilerin beğenisine sunulan yeni model, klasik PlayStation 4 modelinin daha ince ve şık modeli olarak görülüyor.

Yıllar önce çıkan klasik PlayStation 4’ün ince modeli olan PS4 Slim, üst tarafındaki şık ışık barıyla dikkat çekiyor. 2013’te çıkan PS4’ten yüzde otuz daha küçük boyutuyla da gönülleri fetheden PS4 Slim, orijinal PS4’te bulunan optik ses çıkışını da bulundurmuyor. Cihaza eklenen 5GHz wi-fi desteği tüketicileri sevindirirken, hard disk değişiminin artık daha kolay gerçekleşmesi de PS4 Slim’in sunduğu yenilikler arasında gösteriliyor. n11.com’da satışa sunulan cihaz, 1.299 TL’lik fiyatıyla sevenlerini bekliyor.

Paylaş

Yazar Hakkında

İşletme Fakültesinde öğrenci, teknoloji ve internet en büyük tutkularının başında geliyor. Araştırmayı, okumayı ve yazmayı sever. 2016 yılından itibaren Basın Bültenleri websitesinde yazar olarak çalışmaya başladı.

İlişkili Yazılar

Yorum Yazın