PRONTOTOUR’DAN SEYYAHLARA “İNDİRİM GÜNLERİ”

0

Yurtdışı turlarda lider tur operatörü Prontotour, sosyal medyadan yaptığı 24 saat geçerli “İndirim Günleri” kampanyalarıyla seyahat severlere dünyanın kapılarını açıyor.

Dünyanın 87’den fazla ülkesine tur düzenleyen Prontotour‘un, sosyal medya hesaplarından takipçilerine yaptığı “İndirim Günleri” kampanyaları İtalya, Benelux-Paris, Normandiya, Hindiçin, Karadeniz ve Balkanlar turlarıyla başladı. Belirli günlerde sosyal medya hesapları üzerinden duyurulan indirim kampanyaları, Prontotour takipçileri tarafından yoğun ilgiyle karşılanıyor.

“İndirim Günleri” kampanyalarıyla sürpriz destinasyonlarda, sürpriz indirimler Prontotour‘un Facebook ve Instagram sayfalarını takip eden seyahat tutkunlarına duyuruluyor. Farklı günlerde, farklı destinasyonlara yapılan bu sürpriz indirim kampanyalarından haberdar olmak için Prontotour‘un sosyal medya hesaplarını takip etmek yeterli oluyor. Dünyanın en güzel şehirlerini gezip, birbirinden farklı kültürleri keşfe çıkmak isteyenler, günlük indirim kampanyalarıyla uygun fiyatlarla seyahatin tadını çıkarıyor.

Seyahatseverlerin unutulmaz anılar biriktireceği turlar düzenleyen Prontotour, ihtiyaçlarınıza ve bütçenize uygun fırsatlar sunmaya devam ediyor.

Paylaş

Yazar Hakkında

İşletme Fakültesinde öğrenci, teknoloji ve internet en büyük tutkularının başında geliyor. Araştırmayı, okumayı ve yazmayı sever. 2016 yılından itibaren Basın Bültenleri websitesinde yazar olarak çalışmaya başladı.

İlişkili Yazılar

Yorum Yazın