PwC siber güvenlikte küresel potansiyele sahip geleceğin en iyi on şirketini arıyor

0

PwC Lüksemburg’un 18 Ekim 2016’da gerçekleştireceği PwC Siber Güvenlik Günü’nde, seçilen on şirket 200 yatırımcıya yenilikçi iş fikirlerini sunma fırsatını yakalayacak. Başvurular için son gün 31 Ağustos.

Siber güvenlik; kamu kuruluşlarından iş dünyasına tüm liderlerin endişe ettikleri konular arasında üst sıralara hızla yükselirken; korunmak, teşhis etmek ve düzeltmek için siber güvenlik alanında yeni nesil çözümlere olan ihtiyaç da gün geçtikçe artıyor. PwC Lüksemburg siber güvenlik ve PwC’s Accelerator ekibi yöneticilere yeni çözümler hakkında kapsamlı bir değerlendirme sunmak üzere bir çalışma başlattı.

Lüksemburg’da gerçekleştirilecek olan PwC Siber Güvenlik Günü’nde, tüm dünyadan yapılan başvurular arasından seçilecek hızlı büyüme gösteren on teknoloji şirketi yeni nesil çözümlerini ortaya koyacak. PwC’nin yenilikçi, hızlı büyüme gösteren şirketlere küresel olarak genişleme ve akıllıca büyümelerine destek olmak amacıyla oluşturmuş olduğu PwC’s Accelerator, projelerini sunma şansı için tüm yenilikçi ve hızlı büyüme sürecindeki şirketleri başvuruda bulunmaya davet ediyor.

PwC’s Accelerator Türkiye sorumlusu ve PwC Türkiye Kurumsal Finansman Direktörü Baran Engür, “PwC olarak, siber güvenlik sorunlarına ilişkin yeni nesil, fark yaratan ve yenilikçi çözüm geliştiren şirketleri arıyoruz. Seçilen şirketler 200 yatırımcı ve önde gelen uluslararası kurumların CEO, CIO ve CISO düzeyindeki temsilcilerine çözümlerini sunma şansını ve küresel düzeydeki varlıklarını genişletme şansını yakalayacaklar.” diyor.

Seçim sürecinde, bağımsız üyelerden oluşan bir komite tüm başvuruları değerlendirerek on finalisti belirleyecek. PwC’s Accelerator ekibi de seçilen şirketleri düzenleyeceği koçluk programına davet ederek 18 Ekim’de Lüksemburg’da gerçekleştirilecek olan PwC Siber Güvenlik Günü’nde (#cyberseclu) sunumlarına hazırlanmalarına destek olacak.

PwC Türkiye Siber Güvenlik Hizmetleri Lideri Burak Sadıç programa ilişkin şunları söylüyor: “Sınır tanımayan siber tehditlerle savaşta, yenilikçi çözümlere olan küresel ihtiyaç her geçen gün artıyor. PwC’s Accelerator programının ülkemizdeki yeni nesil siber güvenlik teknoloji üreticileri için çok önemli bir fırsat olduğunu düşünüyorum.”

PwC’s Accelerator web sitesinden () yapılacak online başvuru için son tarih 31 Ağustos 2016. Başvurunun değerlendirmeye alınması için şu kriterlerin yerine getirilmesi önem taşıyor: uluslararası bakış açısı ve yönetim anlayışı, piyasa ihtiyaçlarına cevap veren tercihen B2B modelinde ve yerel pazarlarda başarılı olmuş siber güvenlikte yeni teknoloji ile geliştirilmiş yeni nesil çözümler.

Paylaş

Yazar Hakkında

İşletme Fakültesinde öğrenci, teknoloji ve internet en büyük tutkularının başında geliyor. Araştırmayı, okumayı ve yazmayı sever. 2016 yılından itibaren Basın Bültenleri websitesinde yazar olarak çalışmaya başladı.

İlişkili Yazılar

Yorum Yazın