Radore Veri Merkezi’nden Dell PowerEdge R210 II fırsatı

0

Türkiye’nin en hızlı büyüyen veri merkezi Radore, aylık kiralama ücreti 330 TL olan ve performansıyla dikkat çeken Dell PowerEdge R210 II’yi yıllık taahhüt ile alındığı takdirde tüketicilere 219 TL’ye sunuyor

Radore Veri Merkezi, son teknoloji ürünü sunucuları tüketicileri için rakipsiz fiyatlarla sunmaya devam ediyor. Aylık kiralama ücreti 330 TL olan Dell PowerEdge R210 II’yi, tüketicilerine 219 TL (KDV dahil) üzerinden sunuyor.

Tüketiciler, birçok BT ortamının gereksinimini karşılayacak şekilde tasarlanan Dell PowerEdge R210 II’ye, yıllık kiralamalarında rakipsiz bir fiyata sahip olabiliyorlar. Stoklarla sınırlı olan kampanyaya ayrıca 100 Mbit/s internet erişimi de ücretsiz olarak sunuluyor.

Yapılandırılabilen, paylaşımsız ve kotasız internet erişimli (100 Mbit/s) hizmet, son teknoloji ürünü sunuculardan oluşuyor. Meydana gelebilecek donanım problemlerine karşı tüm sunucular garanti kapsamında olup, mesai saatleri içinde 4, mesai saatleri dışında 8 saat içinde garantili donanım değişikliği yapılabiliyor.

Kampanya ile ilgili ayrıntılı bilgilere ulaşabilirsiniz.

Paylaş

Yazar Hakkında

İşletme Fakültesinde öğrenci, teknoloji ve internet en büyük tutkularının başında geliyor. Araştırmayı, okumayı ve yazmayı sever. 2016 yılından itibaren Basın Bültenleri websitesinde yazar olarak çalışmaya başladı.

İlişkili Yazılar

Yorum Yazın