reeder’dan yeni mağaza konsepti

0

Tasarım ve performansı ile öne çıkan tabletlerden sonra, üstün özelliklere sahip benzersiz akıllı telefonları ile dikkat çeken teknoloji markası reeder, 5 ilde mağaza açtı. İzmir, Ankara, Antalya, Adana ve Samsun’un şehir merkezinde aynı konsepte sahip 5 adet reederSTORE 1 Eylül günü aynı anda hizmete girdi.

Yenilikçi ürünlerle deneyim alanı yaratacak

Ziyaretçilerine sanal gerçeklik gözlüğü, 4K çekim yapan aksiyon kameraları, çocuk takip cihazları, akıllı kulaklık ve daha birçok yeni ürünü deneyimleme imkanı yaratacak olan reederSTORE’lar, bölgesel servis merkezi olarak da hizmet verecek.

Mobil teknoloji alanındaki yatırımlarını sürdüreceklerini açıklayan reeder yetkilileri, bu mağazaların birincil amacının satış değil, tüketiciye dokunarak kişiye özel hizmet verebilmek, öneri ve görüşlerini birinci elden anlayabilmek olduğunu vurguluyorlar.

Paylaş

Yazar Hakkında

İşletme Fakültesinde öğrenci, teknoloji ve internet en büyük tutkularının başında geliyor. Araştırmayı, okumayı ve yazmayı sever. 2016 yılından itibaren Basın Bültenleri websitesinde yazar olarak çalışmaya başladı.

İlişkili Yazılar

Yorum Yazın