Seven Knights’ta Kostüm Tasarımı Yarışması

0

Netmarble’ın sevilen RPG oyunu Seven Knights, düzenlediği kostüm tasarımı yarışması ile kazanan kostümü oyuna katıyor.

En iyi tasarımın oyuncular ve jüri tarafından seçileceği yarışmanın katılımcılarına sürpriz ödüller dağıtılıyor.

Netmarble’ın aksiyon dolu mobil RPG oyunlarından Seven Knights, tüm dünyadaki oyuncularının katılabileceği bir tasarım yarışması düzenliyor. Oyun içinde yer alan karakterler için kostümlerin tasarlanacağı yarışma sonucunda Seven Knights, kazanan kostümü oyuna ekliyor. En iyi tasarımın 25 milyon oyuncunun ve Netmarble jürisinin oylarıyla belirleneceği yarışmada, katılan herkese farklı değerlerde ödüller sunuluyor.

İlk yedi tasarımın Oyuncuların Seçimi Ödülü’nü, Netmarble jürisi tarafından seçilen farklı 7 tasarımın ise Yaratıcı Ödülü’nü kazandığı yarışmada Seven Knights, kazanan tüm tasarımcıları 2.000’er yakut ve 4 yıldız seçici ile ödüllendiriyor.

Seven Knights, oyuna eklenecek olan kostümü ise Oyuncuların Seçimi Ödülü ile En Yaratıcı Ödülü kazanmış tasarımlar arasından seçiyor. Kazananın 8.000’er yakut ve Seven Knights figür seti kazanacağı yarışma ile Seven Knights, tasarımlarını yükleyen tüm yarışmacılara da 100 yakut dağıtıyor.

Seven Knights’ın düzenlediği kostüm tasarımı yarışmasına katılmak isteyenler, yarışmanın resmi sayfasından () kostüm şablonunu indirip tasarımlarını 11 Eylül (UTC 00:00) tarihine kadar yükleyebiliyor.

Oyun hakkında daha fazla bilgiye Seven Knights Kostüm Yarışması resmi sitesinden ulaşabilirsiniz ().

Netmarble’ın dünya çapında popüler oyunu Seven Knights, sıra tabanlı bir mobil RPG’dir ve yaklaşık 300 farklı karakteri toplama ve kullanma şansı sunmaktadır.

Seven Knights Google Play ve AppStore’dan ücretsiz indirebilirsiniz.

  • Google Play Store:
  • App Store:
Paylaş

Yazar Hakkında

İşletme Fakültesinde öğrenci, teknoloji ve internet en büyük tutkularının başında geliyor. Araştırmayı, okumayı ve yazmayı sever. 2016 yılından itibaren Basın Bültenleri websitesinde yazar olarak çalışmaya başladı.

İlişkili Yazılar

Yorum Yazın