Sony h.ear go™: Taşınabilir Yüksek Çözünürlüklü Kablosuz Hoparlör

0

Sony, dünyanın en küçük Yüksek Çözünürlüklü Ses özellikli kablosuz hoparlörünü, yeni renkli kablosuz kafa üstü kulaklığını ve kolaylıkla takılabilen, boyun arkası tip kablosuz kulaklığını piyasaya sürüyor.

  • h.ear go™ – Dünyanın en küçük taşınabilir Yüksek Çözünürlüklü Ses kablosuz hoparlörü; Çoklu oda özelliği, Google Cast™ ve Spotify Connect özelliği ile
  • h.ear on™ Kablosuz NC – Dijital Gürültü Engelleme özelliğine ve uzun pil ömrüne sahip şık ve konforlu kafa üstü Bluetooth® kablosuz kulaklık
  • h.ear in™ Kablosuz – Boyun arkası tip kulak içi Bluetooth® kablosuz kulaklık
  • Tüm modellerde, Yüksek Çözünürlüklü Ses kalitesine yakın kablosuz dinleme için LDAC teknolojisi kullanılıyor

Sony bugün, Yüksek Çözünürlüklü Ses ürünleri yelpazesinin en son üyeleri olan yeni göz alıcı h.ear™ kulaklık ailesini ve dünyanın en küçük Yüksek Çözünürlüklü Sese sahip kablosuz hoparlörünü tanıttı.

Walkman®, MP3 çalar, telefon veya tabletiniz için mükemmel bir eşlikçi olan h.ear™, tarz, konfor, hareket halindeyken kullanım ve nefes kesen Yüksek Çözünürlüklü Ses kalitesini harmanlıyor

Yeni ürünlerde, Yüksek Çözünürlüklü Ses aktarımında kullanılan LDACTM, kodlama teknolojisinden yararlanılıyor. LDACTM, kablosuz ortama göre çok sayıda aktarım hızını destekliyor. 990 kbps’lik maksimum transfer hızında (geleneksel Bluetooth® sesin yaklaşık üç katı veri) aktarım yaparak Yüksek Çözünürlüklü Ses içeriğinin tadını istisnai ses kalitesinde çıkartmanıza izin veriyor. LDAC™, tüm şarkılarınız için tam da sanatçının arzuladığı şekilde gelişmiş bir kablosuz dinleme deneyimi sağlıyor.

h.ear™ ürün yelpazesinin ortak bir özelliğini ise, tüm yeni modellerin KromMavisi, Parlak Kırmızı, Kömür Siyahı, Limon Sarısı ve Koyu Pembe olmak üzere beş canlı renkte sunulması oluşturuyor. Cihazın gövdesinden kablosuna kadar farklı malzemelerden yapılan ve farklı yüzeylere sahip bileşenlerinin tümü aynı renkte üretildi. Tek renk, her kullanıcının tarzına uyabilen sade ve şık bir görünüm sunuyor.

h.ear go™: Taşınabilir Yüksek Çözünürlüklü Kablosuz Hoparlör

İster evde olun isterse yolda, dünyanın en küçük Yüksek Çözünürlüklü Ses ile uyumlu taşınabilir hoparlörü2 h.ear go™, ile harika sesin tadını çıkartın.

Paylaş

Yazar Hakkında

Uzun süredir internette sörf yapar. Tecrübelerinin sonucunda Basın Bültenlerini kurdu. 2. Üniversitesini Yönetim Bilişim Sistemlerini okuyarak tamamlamıştır. Yaratıcı fikirleri ile girişimci olarak büyük projelere imza atmaya hazırlanıyor.

İlişkili Yazılar

Yorum Yazın