“STAT ABİ” KENDİ KURASINI ÇEKTİ

0

Vodafone, Fransa’nın Monaco kentinde yapılan UEFA Şampiyonlar Ligi kura çekiminin bir benzerini İstanbul’da Vodafone Arena’da gerçekleştirdi. Monaco’daki kuranın hemen ardından yapılan kura, Twitter üzerinden canlı yayınlanarak yaklaşık 56 bin takipçiye ulaştı.

Vodafone, Türk spor tarihinin en büyük sponsorluk anlaşmasına imza attığı Beşiktaş JK’yı UEFA Şampiyonlar Ligi 2016-2017 sezonu kura çekiminde de yalnız bırakmadı. Türkiye’den sadece Beşiktaş’ın yer alacağı Şampiyonlar Ligi’nin grup kuraları Fransa’nın Monaco kentinde çekilirken, UEFA Şampiyonlar Ligi B Grubu’nda yer alan Beşiktaş’ın rakipleri Portekiz’den Benfica, İtalya’dan Napoli ve Ukrayna’dan Dinamo Kiev oldu. Monaco’daki kuranın hemen ardından İstanbul’da Vodafone Arena’da da benzeri bir kura çekimi yapılarak Twitter üzerinden canlı yayınlandı.

Vodafone Arena’daki kurada “Benfica’ya Vodafone Arena’da galibiyeti getirecek golü kim atar?” sorusuna Cenk Tosun, “Napoli’yle oynanan maçta asistiyle skoru kim değiştirir?” sorusuna Anderson Talisca, “Dinamo Kiev’e performansıyla sahayı kim dar eder?” sorusuna ise Adriona Correia gibi cevaplar alındı. Vodafone’un eğlenceli sorulardan oluşan Twitter’daki kura etkinliği 56 bin kişiye ulaşırken, Vodafone Arena da bir kez daha Türkiye’nin en çok konuşulan stadyumu oldu.

Paylaş

Yazar Hakkında

İşletme Fakültesinde öğrenci, teknoloji ve internet en büyük tutkularının başında geliyor. Araştırmayı, okumayı ve yazmayı sever. 2016 yılından itibaren Basın Bültenleri websitesinde yazar olarak çalışmaya başladı.

İlişkili Yazılar

Yorum Yazın