Türk Telekom’dan iki akıllı telefon birden aldıran kampanya

0

Türk Telekom, teknoloji tutkunu kullanıcılara 4.5G uyumlu iki akıllı telefon birden aldıracak bir kampanya başlatıyor. ‘İkili Cihaz’ kampanyası kapsamında, Türk Telekom’un sunduğu, yüzlerce teklif seçeneği arasından bir akıllı telefon alan müşteriler, sevdiklerine de hiç beklemeden bir akıllı telefon daha satın alabilecek. Samsung Galaxy A (2016) serisinden iki telefon seçen kullanıcılara özel 384 TL indirim uygulanacak.

Türkiye’nin lider iletişim ve eğlence teknolojileri şirketi Türk Telekom, hem kendilerine hem de sevdiklerine aynı anda iki akıllı telefon satın almak isteyen müşterilerine özel bir kampanya başlatıyor. ‘İkili Cihaz’ kampanyası, bir akıllı telefon satın alan Türk Telekom müşterilerinin sevdiklerine de ikinci bir akıllı telefonu hiç beklemeden, avantajlı ödeme koşulları ve 24 ay taksitle satın alma imkânı sunuyor.

Kampanya kapsamında Türk Telekom müşterileri, Türk Telekom’un cihaz portföyünde yer alan Samsung, Apple, LG, HTC, Sony gibi önde gelen cihaz üreticilerine ait 4.5G uyumlu akıllı telefonlardan diledikleri iki tanesini aynı anda satın alabilecek. Kullanıcılar, cihazları yüzlerce teklif seçeneği arasından ister tarifelerine ek, ister internet paketli isterlerse de kendi taksitlerini kendilerinin belirleyebileceği taksit planlama sistemini belirleyerek alabilecekler.

Türk Telekom, kampanya kapsamında her iki telefonunu da Samsung Galaxy A (2016) serisine ait cihazlardan seçen kullanıcılara, telefonları 384 TL indirimle satın alma imkanı da sunuyor.

Samsung Galaxy A3 (2016) tercih edenler, ikinci telefonlarında Samsung Galaxy A3 (2016), Samsung Galaxy A5 (2016) ve Samsung Galaxy A7 (2016),

Samsung Galaxy A5 (2016) tercih edenler, ikinci telefonlarında Samsung Galaxy A3 (2016) ve Samsung Galaxy A5 (2016),

Samsung Galaxy A7 tercih edenler ise; Samsung Galaxy A3 (2016) modelini 384 TL indirimle satın alabiliyor.

Paylaş

Yazar Hakkında

İşletme Fakültesinde öğrenci, teknoloji ve internet en büyük tutkularının başında geliyor. Araştırmayı, okumayı ve yazmayı sever. 2016 yılından itibaren Basın Bültenleri websitesinde yazar olarak çalışmaya başladı.

İlişkili Yazılar

Yorum Yazın