Türkiye Sektörler Ligi 2016 sezonu 24 Nisan’da başlıyor

0

Türkiye Sektörler Ligi 2016 sezonu 24 Nisan’da kapılarını açıyor. Her yıl fark yaratan organizasyonda bu sezon Sektörler Ligi TV de yayın hayatına başlıyor. Yeni sezonda maçların heyecanına binlerce kişi ortak olurken, Canlı yayınlar firmaların gücüne güç katacak.

24 Nisan’da başlayacak olan Türkiye Sektörler Ligi’ne sektörlerin önde gelen dernekleri ve davet edilen firmaların takımları yer alacak. Organizasyona katılımcı firmaların üst düzey yöneticileri de takımlara destek vermek amacıyla yeşil sahalarda buluşacaklar.

16 Takımlı Süper Lig başlıyor
15 hafta sürecek dev organizasyon bu sene süper lig statüsünde gerçekleşecek. Sektörler Ligi 2016 sezonunda bir çok yenilik ve sürprizle tüm katılımcılarını ve seyircilerini yeniden büyülemeye hazırlanırken, organizasyonda yer alacak 16 takımında hazırlıkları büyük bir hızla ve heyecanla devam ediyor. Farklı firmaların çalışanlarının bir araya geldiği platform networking açısından da çok faydalı olurken, bu sektörlerde çalışanlarda birbirlerini tanıma fırsatı bulacaklar.

Sektörler Ligi TV firmaların gücüne güç katacak
Sektör Devlerinin Spor Platformu olan Sektörler Ligi TV internet üzerinden test yayınlarına başladı. Sektörler Ligi TV yayın hayatına başlarken sporun gücüyle izleyiciye heyecanlı ve keyifli saatler yaşatırken, iş hayatında kurumların reklam, tanıtım ve pazarlama gücünü artıran bir platform olma özelliği ile firmaların gücüne güç katacak.

Paylaş

Yazar Hakkında

İşletme Fakültesinde öğrenci, teknoloji ve internet en büyük tutkularının başında geliyor. Araştırmayı, okumayı ve yazmayı sever. 2016 yılından itibaren Basın Bültenleri websitesinde yazar olarak çalışmaya başladı.

İlişkili Yazılar

Yorum Yazın