Ünlü yüzücü Michael Phelps Facebook’u salladı!

0

Bu hafta 200 metre kelebek finalinde altın madalya kazanan dünyaca ünlü ABD’li yüzücü Michael Phelps, 20’nci Olimpik madalyasını Facebook’ta paylaştığı fotoğrafla kutladı. Fotoğrafının altına “Wow! Bu, daima hatırlayacağım bir şey olacak… dün gece bunu çok istemiştim!!” yazan Phelps, yüzmeden önce bekleme odasında müzik dinlerken kameralara takılan yüz ifadesi ile de Facebook’u salladı. #PhelpsFace etiketi ile yüz ifadesinin taklidini yapan resimler ve caps’ler paylaşıldı. Bunu yapanlar arasında ABD’li oyuncu Adam Shapiro da yer aldı.

Bunlara ek olarak, ABD’li ünlü sunucu Ryan Seacrest ise Michael Phelps’in kazanma anında eşinin ifadesinin televizyon ekranlarına nasıl yansıdığını paylaşırken, Today Show da Facebook hesabından Phelps’in altın madalyasını aldıktan sonra çocuğunu öpen bir fotoğrafını paylaştı. Engelli Olimpiyatları’nda yarışan Adam Gilmore isimli yüzücü de Facebook’ta paylaştığı fotoğrafında kendisine ilham veren Phelps’e teşekkür etti.

Michael Phelps’in 20’nci madalyasıyla ilgili paylaşımı:

Adam Shapiro’nun #PhelpsFace paylaşımı:

Ryan Seacrest’in paylaşımı:

Today Show’un paylaşımı:

Engelli Olimpiyatları Facebook sayfasındaki Adam Gilmore paylaşımı:

Paylaş

Yazar Hakkında

İşletme Fakültesinde öğrenci, teknoloji ve internet en büyük tutkularının başında geliyor. Araştırmayı, okumayı ve yazmayı sever. 2016 yılından itibaren Basın Bültenleri websitesinde yazar olarak çalışmaya başladı.

İlişkili Yazılar

Yorum Yazın