VODAFONE’A TRANSFER OLAN HERKESE BEŞİKTAŞ FORMASI HEDİYE

0

Vodafone, geçen sezonu şampiyonlukla kapatan Beşiktaşlılar için yeni sezona yönelik özel bir kampanya başlatıyor. Vodafone’un #GururlaTaşı hashtag’i ile başlattığı kampanya kapsamında, numarasını Vodafone’a taşıyıp Forma Kazandıran Tarifeler’den birinde 12 ay kalma sözü veren tüm Beşiktaşlılar, takımın 155 TL değerindeki yeni sezon formasına ücretsiz sahip olabilecek.

Beşiktaş JK ile Türk spor tarihinin en büyük sponsorluk anlaşmasına imza atan Vodafone, 2016-2017 sezonunu Beşiktaş taraftarları için özel olarak geliştirdiği #GururlaTaşı kampanyasıyla karşılıyor. Kampanya kapsamında, Vodafone’lu olmayan Beşiktaşlılar numaralarını Vodafone’a taşıdıktan sonra hediye formalarını #GururlaTaşı‘yabilecek. Buna göre, numarasını Vodafone’a taşıyıp Forma Kazandıran Tarifeler’den birinde 12 ay kalma sözü veren tüm Beşiktaşlılar, takımın 155 TL değerindeki yeni sezon formasına ücretsiz sahip olabilecek.

Vodafone’un #GururlaTaşı hashtag’i ile başlattığı kampanyadan yararlanmak için en yakın Vodafone Cep Merkezi’ne giderek ayda 29 TL’den başlayan fiyatlarla sunulan 15 farklı Forma Kazandıran Tarife’den birini seçmek yeterli olacak. Halihazırda Vodafone abonesi olan Beşiktaşlılar ise ek ödeme yaparak kampanyadan yararlanabilecek.

Vodafone’un yeni Forma Kazandıran Tarifeler kampanyası kapsamında Akıl Küpü Small, Duran Akıl Küpü Small, Akıl Küpü M, Duran Akıl Küpü M, Akıl Küpü Medium, Duran Akıl Küpü Medium, Akıl Küpü Large, Duran Akıl Küpü Large, Red XS, Red M, Faturalı Esnek S, Faturalı Esnek M, Faturalı Esnek L, Kamululara Özel Akıl Küpü L ve Kamululara Özel Akıl Küpü XL tarifeleri sunuluyor.

Kampanyadan yararlanmak isteyen Beşiktaşlılar, takımın siyah, beyaz ve bordo forma modellerini Türkiye’nin 81 ilindeki Vodafone Cep Merkezleri’nden temin edebilecek.

Vodafone’un Forma Kazandıran Tarifeler kampanyası hakkında ayrıntılı bilgi için www.vodafone.com.tr adresi ziyaret edilebiliyor.

Paylaş

Yazar Hakkında

İşletme Fakültesinde öğrenci, teknoloji ve internet en büyük tutkularının başında geliyor. Araştırmayı, okumayı ve yazmayı sever. 2016 yılından itibaren Basın Bültenleri websitesinde yazar olarak çalışmaya başladı.

İlişkili Yazılar

Yorum Yazın