Webubble ile Yakala Yarat Eğlen!

0

Yeni ve farklı uygulamalarla her zaman misafirlerini şaşırtmayı başaran Kanyon, yenilenen mobil uygulaması Webubble ile renkli, eğlenceli ve lezzetli sürprizleri misafirlerine sunmaya devam ediyor.

Yeni versiyonuyla hem iOS hem de Android’den indirilebilecek yer bildirimli uygulama Webubble, Kanyon misafirlerini şaşırtmaya devam ediyor. Arttırılmış gerçeklik teknolojisiyle Kanyon içinde baloncukları patlatarak eğlenceli bir deneyimin kapılarını aralayan Webubble, hem restoranlardan %30 indirim kazanma şansı veriyor hem de indirim çeki ve hediye ürünler kazandırıyor.

Misafirler puan baloncuklarını patlatırken, Kanyon’da geçirdikleri vakit boyunca ve Webubble’ı kullandıkça puan da toplayabilecekler. Kullanıcılar isterlerse kendi yarattıkları baloncukların içine fotoğraflarını koyarak anılarını da anında paylaşabilecekler.

iBeacon teknolojisini kullanarak kuponlarındaki fırsatlardan yararlanabilecekleri Webubble ile Kanyon misafirleri hem eğlenip hem de kazanacak.

Birbirinden çekici hediyeleri ve indirim çeklerini yakalamak, Webubble’ın eğlenceli dünyasına konuk olmak isteyen herkesi Kanyon’daki hediye baloncuklarını yakalamaya bekliyoruz.

Paylaş

Yazar Hakkında

İşletme Fakültesinde öğrenci, teknoloji ve internet en büyük tutkularının başında geliyor. Araştırmayı, okumayı ve yazmayı sever. 2016 yılından itibaren Basın Bültenleri websitesinde yazar olarak çalışmaya başladı.

İlişkili Yazılar

Yorum Yazın