World of Tanks Blitz ile Olimpik Yarışlar Başlıyor

0

World of Tanks Blitz ile Olimpik Yarışlar Başlıyor

2016 olimpiyatlarından esinlenmiş görevlere hazır mısınız?

Bu yıl atletizm ve spor dünyasının en önemli ve prestijli organizasyonu sadece Rio ile sınırlı kalmayacak! 5 Ağustos, 21 Ağustos tarihleri arasında düzenlenecek “Blitz Oyunları” ile World of Tanks Blitz heyecanı dünyayı sararak olimpik boyutlara taşınıyor. Bu etkinliğe katılanlar oyun içi tank sürme becerilerini göstermek ve altın madalyayı kapmak için mücadele verecekler.

Orta tanklarda sizden iyisi yok mu? Takım çalışması dendiğinde akla gelen ilk isim misiniz? Yarışma dendiğinde geceyi gündüze katmayıp mutlaka birinciliğe oynayanlardan mısınız? Bu oyunlarda herkesin becerilerini sergileyeceği bir alan mutlaka var. Oyuncular Medium Tankwondo ile rakiplerini devirmeye çalışacak, TD Archery etkinliğinde hedefi on ikiden vurmakta üstüne olmadığını kanıtlayacaklar. Heavy Weightlifting’de ise düşmanlarına kafa göz girişiyor olacaklar.

Oyuncular diledikleri araca atlayıp arkadaşlarıyla grup görevlerini gerçekleştirecek ve her başarıyla biraz daha dolan toplamda 6 ilerleme çubuğunu tamamlamaya uğraşacaklar. Bu çubukların her biri ayrı oyun içi yetenekleri temsil ediyor ve en sağlam ödülleri kapabilmek için farklı alanlarda yeteneklerinizi sergilemelisiniz. Ödülleri kazanmaya başlamak için en az 50 savaşa girmek gerekmekte.

Oyunlar esnasında gelecek görevleri tamamlayarak bu etkinliğe özel “Daha Hızlı, Daha İleri, Daha Güçlü” kamuflajına sahip olabilirsiniz. Bu kamuflaj için belirli bir araç ya da seviyeye ihtiyacınız yok. Görevi hangi araçla tamamladıysanız kamuflaj ona gelecek.

Haydi tankçılar. Yeteneklerinizi dosta düşmana ispat etme ve altın madalyayı göğüsleme vakti geldi!

Bu özel etkinlikle ilgili daha fazla bilgi için http://wotblitz.eu adresini ziyaret edebilirsiniz.

YouTube Videosu:

https://youtu.be/2_mDh2vw_DA

Paylaş

Yazar Hakkında

İşletme Fakültesinde öğrenci, teknoloji ve internet en büyük tutkularının başında geliyor. Araştırmayı, okumayı ve yazmayı sever. 2016 yılından itibaren Basın Bültenleri websitesinde yazar olarak çalışmaya başladı.

İlişkili Yazılar

Yorum Yazın