“www.tiklagelsin.com”dan sipariş verenlere sürpriz hediyeler

0

Şimdi www.tiklagelsin.com’dan vereceğiniz Burger King® ya da Popeyes® siparişinizde kampanya boyunca her ay 1 Nissan Juke, 5 Iphone 6S ya da 10 LG Full HD Smart TV ‘den birini kazanma şansı sizi bekliyor.

Burger King® ve Popeyes® markalarının online sipariş sitesi www.tiklagelsin.com ‘da 17 Ağustos’ta başlayan kampanyasında Burger King® ya da Popeyes® markaları için www.tiklagelsin.com üzerinden tek seferde verecekleri her 25 TL’lik siparişte 1 çekiliş hakkı kazanacak ve her ay 1 adet Nissan Juke, 10 LG televizyon ve 5 Iphone 6s kazanma şansını elde edecekler.

TAB Gıda, bünyesinde bulundurduğu markalarının teknolojik alt yapılarını geliştirerek sektöre farklılık kazandıran çalışmalara imza atmaya da devam ediyor. 20 yılı aşan tecrübesiyle hızlı servis restoran zinciri sektörünün lideri TAB Gıda, bugün Türkiye genelinde Burger King®, Popeyes®, Sbarro®, Arby’s® ve Usta Dönerci® olmak üzere tüm markalarında 1.000’den fazla restoranıyla hizmet veriyor.

Paylaş

Yazar Hakkında

İşletme Fakültesinde öğrenci, teknoloji ve internet en büyük tutkularının başında geliyor. Araştırmayı, okumayı ve yazmayı sever. 2016 yılından itibaren Basın Bültenleri websitesinde yazar olarak çalışmaya başladı.

İlişkili Yazılar

Yorum Yazın