Yeni okul dönemine P10S ile girin

0

Yeni okul dönemine P10S ile girin..

reeder’ın yeni akıllı telefon modeli P10S, vaat ettiği donanımsal ve yazılımsal özellikleri ile öğrencilerin en büyük yardımcısı olacak.

3D Touch fonksiyonu ile P10S’in ekranına yapacağınız baskı şiddetinize göre uygulamalarda açacağınız kısa yollarda, hızlı bir şekilde notlar alıp bu notları uygulama içerisine girmeden ön izleyebilecek, kamera modları, saat ayarları ve sistemsel özelliklere bu fonksiyon ile hızlıca ulaşabileceksiniz.

3D Touch özelliğinin yanı sıra favori uygulamalarınıza hızlı erişim sağlayabileceğiniz Edge Panel ve cihazınızın güvenliğini maksimum seviyeye taşıyacağınız parmak izi okuyucusu ile her anlamda fonksiyonel olma özelliğini taşıyor.

Donanımsal özellikleri ile de bir hayli dikkat çeken P10S, 64GB’lık yüksek dahili hafızası ile 1599 TL ye Teknosa ve Vatan mağazalarında satışa sunuldu ve tüm okul anılarınızı depolayabileceğiniz dev bir alana sahip.

Aynı zamanda 4GB ram’i ile aynı anda performanstan ödün vermeden uygulamalarınızı eşzamanlı çalıştırmanıza ve geçiş yapmanıza olanak sağlıyor.

Paylaş

Yazar Hakkında

İşletme Fakültesinde öğrenci, teknoloji ve internet en büyük tutkularının başında geliyor. Araştırmayı, okumayı ve yazmayı sever. 2016 yılından itibaren Basın Bültenleri websitesinde yazar olarak çalışmaya başladı.

İlişkili Yazılar

Yorum Yazın