ZTE Blade V7 Lite Media Markt farkıyla ilk kez Türkiye’de

0

ZTE Blade V7 Lite Media Markt farkıyla ilk kez Türkiye’de

Türkiye’de ve dünyada beğeni toplayan Blade ailesinin en yeni üyesi ZTE Blade V7 Lite, Türkiye’de ilk kez Media Markt mağazalarında ve mediamarkt.com.tr’de satışa sunuldu

Avrupa’nın açık ara bir numaralı elektronik perakendecisi Media Markt, tüketicilerine en son teknoloji ürünleri rakipsiz fiyatlarla sunmaya devam ediyor. ZTE Blade V7 Lite, piyasaya çıkış dönemine özel olarak düzenlenen kampanya dahilinde 699 TL’lik fiyatıyla, Türkiye’de ilk kez Media Markt mağazalarında ve mediamarkt.com.tr’de satışa sunuldu.

Tüketicilerin akıllı telefon ihtiyacını yüksek kalite ve rakipsiz fiyatıyla karşılayan ZTE Blade V7 Lite; 5 inç HD ekranı, metal gövdesi, 13 MP ön ve 8 MP arka kamerası ve parmak izi okuyucusu gibi özellikleriyle ön plana çıkıyor.

Media Markt’ın tüketicilerine sunduğu en yeni teknolojiler hakkında ayrıntılı bilgi için Media Markt mağazalarını ve mediamarkt.com.tr ‘yi ziyaret edebilirsiniz.

Paylaş

Yazar Hakkında

İşletme Fakültesinde öğrenci, teknoloji ve internet en büyük tutkularının başında geliyor. Araştırmayı, okumayı ve yazmayı sever. 2016 yılından itibaren Basın Bültenleri websitesinde yazar olarak çalışmaya başladı.

İlişkili Yazılar

Yorum Yazın