ZUBİZU, VİZYONER BAYKUŞ ÖDÜLÜ ALDI

0

Türkiye’de araştırma sektöründeki başarılı pazarlama ve sosyal araştırmaları ödüllendirmek için Türkiye Araştırmacılar Derneği (TÜAD) tarafından bu sene 4’üncü kez düzenlenen Baykuş Ödülleri‘nin kazananları belli oldu. Doğuş Grubu’nun pazarlama ve sadakat platformu olarak konumlanan Doğuş Müşteri Sistemleri bünyesinde kurulan ZUBİZU uygulaması için Sia Insight tarafından gerçekleştirilen araştırma TÜAD tarafından“Vizyoner Baykuş” kategorisinde ödül aldı.

Vizyoner Baykuş ödülüne aday olacak projelerde “araştırmayı bugünden yarını görebilen ve bu süreçte araştırmayı etkin bir şekilde kullanma” şartı aranıyor.

1 Eylül’de Four Seasons Hotel’de düzenlenen tören günü iş, eğitim ve siyaset dünyasından önemli isimler bir araya geldi. Akademisyen, araştırma şirketi, reklam veren, pazarlama ve medya sektöründen 21 jüri üyesinin yaptığı değerlendirmelerde 9 ayrı kategoride ödüller verildi.

“Kodunu Okuttun mu” projesiyle Vizyoner Baykuş kategorisinde yarışan ZUBİZU ve Sia Insight adına ödülü Doğuş Müşteri Sistemleri CEO’su Hakan Kaplan ve Sia Insight ortaklarından Başak Ertunç Bıyıklı aldı.

Doğuş Müşteri Sistemleri tarafından Mart ayında lansmanı yapıldıktan kısa bir süre içerisinde 1 milyonun üzerinde kullanıcı tarafından indirilen ZUBİZU, araştırma dünyasının prestijli ödüllerinden “vizyoner baykuş” ödülünü alarak önemli bir başarıya imza attı.

Paylaş

Yazar Hakkında

İşletme Fakültesinde öğrenci, teknoloji ve internet en büyük tutkularının başında geliyor. Araştırmayı, okumayı ve yazmayı sever. 2016 yılından itibaren Basın Bültenleri websitesinde yazar olarak çalışmaya başladı.

İlişkili Yazılar

Yorum Yazın