AVON’un Saçlara Kattığı Hacim ve Parıltıyı Burcu Esmersoy Anlatıyor

0

AVON yeni dijital filmiyle, tüm kadınları güzelliğin sihirli dünyasını keşfetmeye çağırıyor. Burcu Esmersoy, ilk kez animasyon karakterine dönüşerek masal kahramanı olduğu filmde; AVON Advance Techniques Serisi ürünleriyle kadınlara adım adım hacimli saçlara kavuşmanın püf noktalarını anlatılıyor. Burcu Esmersoy, yazın ışıltısını hacimli ve parlak saçlarla yakalamak ve yaza damgasını vurmak isteyen tüm kadınlar için sırlarını paylaşıyor!

130 yıldır güzelliğe değer katan ve dünyanın önde gelen kozmetik markalarından biri olan AVON, yazın enerjisini saçlara taşıyor. AVON‘un saçlara güç, hacim ve parlaklık veren Advance Techniques Besleyici Supreme Oils Serisi ürünlerinin anlatıldığı dijital filmde Burcu Esmersoy rol alıyor. Hacimli saçlarıyla kendini daha güçlü ve enerjik hissetmek isteyen kadınlara AVON’un Advance Techniques ürünlerini tavsiye eden Esmersoy, bu filmde ilk kez bir animasyon karakterine dönüşüyor.

Burcu Esmersoy’un ilk kez bir animasyon karakterine dönüşerek masal kahramanı gibi göründüğü filmde AVON Advance Techniques Besleyici Supreme Oils Serisi ile bakımlı saçlara kavuşmanın adımları anlatılıyor. Işıltılı ve hacimli saçlar için serinin ürünlerini kullanan Esmersoy, şampuan ve saç bakım kreminin nasıl uygulanacağını gösteriyor. Saçlarına hacim kazandırmak için AVON Advance Techniques Oval Saç Fırçası kullanan Burcu Esmersoy, ürünlerin etkisini uzun süre korumak için ise AVON Besleyici Çift Fazlı Bakım Spreyi‘ni öneriyor.

Burcu Esmersoy’un da favorisi olan AVON Supreme Oils Serisi, macadamia, kamelya, badem, üzüm çekirdeği ve marula’dan oluşan 5 değerli doğal yağı içeriyor; normal ve kuru saç tiplerini besleyip güçlendiriyor. Saçlara istenilen şekli vermeyi kolaylaştıranAVON Advance Techniques Oval Saç Fırçası ise saçları hem kolayca açıyor hem de farklı saç modelleri yaratmak isteyenlere mükemmel sonuçlar sunuyor.

Burcu Esmersoy’un yer aldığı “Yazın Enerji Verici Etkisini AVON Advance Techniques Ürünleriyle Yaşa” adıyla yayınlanan yeni dijital filmini izlemek için YouTube/AvonTürkiye kanalını ziyaret edebilirsiniz.

AVON Advance Techniques Serisi ile ilgili detaylı bilgi için adresini ziyaret edebilir, AVON Satış Temsilcileri‘nizle iletişim kurarak AVON ürünlerini satın alabilirsiniz.

Filmin Künyesi:

Reklam Veren; AVON Türkiye

Reklam Ajansı: Lamba

Reklamveren Yetkilisi: Esen Mestan, Hatice Kaymak, Aslı Bahadır

Yaratıcı Yönetmen: Özge Ekin

Yaratıcı Grup Lideri: Gökhan Çardak

Müşteri İlişkileri Direktörü: Selin Mitrani

Müşteri İlişkileri: Uğur Zeynep Aktaş

Sanat Yönetmeni: Turgay Yıldız

Metin Yazarı: Zehra Başgöl

Yönetmen: Gürhan Demirel

Production: Dark’n Dark

Post Production: Kaporta

Paylaş

Yazar Hakkında

İşletme Fakültesinde öğrenci, teknoloji ve internet en büyük tutkularının başında geliyor. Araştırmayı, okumayı ve yazmayı sever. 2016 yılından itibaren Basın Bültenleri websitesinde yazar olarak çalışmaya başladı.

İlişkili Yazılar

Yorum Yazın