Bilişim 500’de “Yılın Sistem Entegratörü Veri Yedekleme & Depolama” kategorisinde zirve NGN’in oldu

0

Bilişim 500’de “Yılın Sistem Entegratörü Veri Yedekleme & Depolama” kategorisinde zirve NGN’in oldu

Türkiye’nin lider IT şirketlerinden NGN, 17’nci Bilişim 500 araştırmasında, “Yılın Sistem Entegratörü Veri Yedekleme & Depolama” kategorisinde zirvede yer aldı.

Türkiye’nin lider IT şirketlerinden NGN, çok önemli bir başarıya daha imza attı. NGN; Türkiye bilişim sektöründe faaliyet gösteren firmaların yıllık net satış gelirlerine göre M2S Araştırma ve Pazarlama Hizmetleri tarafından gerçekleştirilen ‘Bilişim 500’ araştırmasında, ‘Yılın Sistem Entegratörü Veri Yedekleme & Depolama” kategorisinde birçok önemli rakibini geride bırakarak birinci sırada yer aldı.

Bilişim 500’ü sektörün en köklü araştırmaları arasında gösteren NGN Genel Müdür Yardımcısı Müfit Süer, konu hakkında şunları söyledi: “Bilişim 500 2015 sonuçlarına göre NGN olarak bu yıl da her kategoride büyüme ve gelişmemiz devam etti ve “Yılın Sistem Entegratörü Veri Yedekleme & Depolama” kategorisinde zirveye ulaştık. Ayrıca “En Büyük 500 Bilişim Şirketi” sıralamasında bir önceki yıl yer aldığımız 91. sıradan 60. sıraya yükseldik. Bu başarıda bizimle olan tüm iş ortaklarımıza ve değerli müşterilerimize çok teşekkür ediyoruz.”

Paylaş

Yazar Hakkında

İşletme Fakültesinde öğrenci, teknoloji ve internet en büyük tutkularının başında geliyor. Araştırmayı, okumayı ve yazmayı sever. 2016 yılından itibaren Basın Bültenleri websitesinde yazar olarak çalışmaya başladı.

İlişkili Yazılar

Yorum Yazın