Crystal Lagoons, Dubai Cityscape Fuarı’na Damga Vuracak

0

Kullandığı ileri teknolojiyle dünyanın her yerinde kristal berraklığındaki yapay denizlerin çok düşük maliyetlerle inşa edilip işletilmesini sağlayan Crystal Lagoons, gayrimenkul dünyasının önde gelen fuarlarından Dubai Cityscape’e damga vurmaya hazırlanıyor. 6-8 Eylül tarihlerinde gerçekleşecek fuarda 3A05 numaralı stantta yer alacak firma, üstün teknolojisini yatırımcılara tanıtacak.

Geliştirdiği patentli teknolojisi ve kristal berraklığındaki dev yapay denizleriyle öne çıkan Crystal Lagoons, 6-8 Eylül’de gerçekleşecek olan Dubai Cityscape fuarına damga vurmaya hazırlanıyor. 3A05 numaralı stantta yatırımcılarla buluşacak Crystal Lagoons’ü, şirketin Türkiye, Balkanlar, Kuzey Afrika ve Orta Asya Bölge Direktörleri Gülşan Atalay ve Jesus Perez ile Orta Doğu Bölge Direktörü Carlos Salas temsil edecek. Üç günde 40.000 ziyaretçinin beklendiği fuarda 150’den fazla yerel, bölgesel ve uluslararası gayrimenkul firmasının projeleri Dubai Dünya Ticaret Merkezi’nde sergilenecek.

2020 yılında tamamlanacak olan 420.000 m2’lik dünyanın en büyük yapay denizi projesinin yaratıcısı Crystal Lagoons, fuarda ziyaretçilerine eşsiz bir deneyim de yaşatacak. Crystal Lagoons standını ziyaret edenler, sanal gerçeklik teknolojisi sayesinde 22.000 m2’lik yapay denizde kano turu deneyimleme şansına sahip olacak. Ayrıca arzu eden geliştirici firmalar Dubai’de Crystal Lagoons’ün 2 yıldır işletimde olan lagününü de ziyaret edebilecekler.

Crystal Lagoons Bölge Direktörü Jesus Perez, gayrimenkul sektöründe devrim niteliğindeki projelere imza atan Crystal Lagoons’ün, bu sene de önceki senelerde olduğu gibi en çok ilgi gören stantlardan biri olacağını ifade ederek, şunları söyledi: “Crystal Lagoons, sahil şeridinden birkaç sıra uzak olan bölgelerde, şehrin ortasında ya da çölde bile çok düşük inşa ve işletme maliyetleriyle sahil oluşturma imkanı sunuyor. Kim evinin önünde beyaz kumlu bir plaja ve turkuaz berrak bir denize sahip olmak istemez ki.”

Amaçlarının Crystal Lagoons’ün ileri teknolojisini ziyaretçilerle tanıştırmak ve şirketin tanınırlığını artırmak olduğunu söyleyen Gülsan Atalay ise, su ve enerji kaynaklarının verimli kullanılması için sürdürebilir çözümler sunan Crystal Lagoons teknolojisinin tatlı, tuzlu, hafif tuzlu, çöl yer altı sularını kullandığını ifade etti.

Dünyada 60’tan fazla ülkede 400’ün üzerinde projesi bulunan Crystal Lagoons, ağırlıklı olarak konut ve resort geliştiren gayrimenkul firmaları ile çalışmaktadır. Deniz olmayan alanlara Maldivler’in beyaz kumsallar ile çevrili turkuaz berrak deniz ortamını taşıyarak projenin rakiplerinden ayrışmasını, çok daha yüksek satış fiyatları ve satış hızı yakalamasını sağlayan Crystal Lagoons, bu sayede projelerin karlılığını gözle görülür şekilde artırıyor.

Paylaş

Yazar Hakkında

İşletme Fakültesinde öğrenci, teknoloji ve internet en büyük tutkularının başında geliyor. Araştırmayı, okumayı ve yazmayı sever. 2016 yılından itibaren Basın Bültenleri websitesinde yazar olarak çalışmaya başladı.

İlişkili Yazılar

Yorum Yazın