eFinans’a yeni Genel Müdür

0

Yaratıcı, yenilikçi ve yüksek güvenlikli elektronik uygulamalarıyla öne çıkan eFinans’ın Genel Müdürlüğüne Okan Murat Dönmez atandı.

e-Fatura, e-Arşiv,e-Defter ve KEP için güvenli, kolay ve hızlı çözümler sunan eFinans’ta Genel Müdür Yardımcısı olarak görev yapan Okan Murat Dönmez, Genel Müdürlüğe atandı.

1973 yılında doğan Okan Murat Dönmez, TED Ankara Koleji’nin ardından 1998 yılında Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi Ekonomi Bölümü’nden mezun oldu. Dönmez, 1999-2012 yılları arasında Garanti Bankası’nda sırası ile Teftiş Kurulu, KOBİ Bankacılığı Pazarlama bölümlerinde çalıştıktan sonra, çeşitli şubelerde müdürlük görevinde bulundu. 2012-2013 yılları arasında Ticari ve KOBİ Bankacılığı Pazarlama Bölüm Başkanı olarak Finansbank’ta göreve başlayan Dönmez, Eylül 2013’te eFinans Genel Müdür Yardımcılığı görevini üstlendi. Kısa bir süre önce eFinans Genel Müdürlüğü’ne atanan Dönmez, evli ve iki çocuk babası.

Paylaş

Yazar Hakkında

İşletme Fakültesinde öğrenci, teknoloji ve internet en büyük tutkularının başında geliyor. Araştırmayı, okumayı ve yazmayı sever. 2016 yılından itibaren Basın Bültenleri websitesinde yazar olarak çalışmaya başladı.

İlişkili Yazılar

Yorum Yazın