Emarsys, Demandware LINK teknoloji ortağı oldu.

0

Emarsys, Demandware LINK teknoloji ortağı oldu.

Demandware (bir Salesforce şirketi) kullanıcıları, Emarsys B2C Marketing Cloud’un gücünden yararlanarak müşterileriyle daha derin, bire bir, kişiselleştirilmiş etkileşim kurabilecek.

B2C şirketlerine yönelik bulut pazarlama yazılımları alanında dünyanın önde gelen sağlayıcılarından biri olan Emarsys tarafından yapılan açıklamayla şirketin, Demandware LINK Teknoloji Ortağı olduğu duyuruldu. Entegrasyonu belgelenen Emarsys böylece yenilikçi ticaret teknolojilerinin daha hızlı benimsenmesine odaklı iş ortaklarından, kategorilerinin en iyilerinden oluşan bir topluluğa katılmış oldu.

Emarsys, Demandware LINK teknoloji ortakları ekosisteminin bir üyesi olarak, Demandware Commerce Cloud kullanıcıları için Emarsys B2C Marketing Cloud ile kesintisiz bağlantı sağlayacak, bire bir kişiselleştirmeye imkan veren bir uygulama platformu ve veri bilimi sunacak. Demandware Commerce Cloud kullanıcıları Emarsys LINK kartuşu ile şunları yapabilecek:

.Müşterilerle bağlılık ve etkileşimi artırmak: Müşterilerin Demandware sitenize tekrar gelmeye devam etmeleri için pazarlama iletişimini otomatize edebilirsiniz.

.Emarsys müşteri verileri platformundan yararlanmak: Otomasyonu, bağlılık ve etkileşimi, müşteri verilerinin analizini optimize edebilirsiniz.

.Sosyalde yeniden hedefleme uygulamak: E-posta kampanyalarınızın ardından CRM reklamlarına daha kişisel bir yaklaşımla ilerleyebilirsiniz.

.Envanter yönetimini iyileştirmek: Emarsys müşteri verileri platformunun ürün beğeni raporlarını kullanarak stok sıfırlama kampanyaları yürütebilir, ürün kataloglarını Emarsys ürün tavsiye sistemine aktarabilirsiniz.

.VIP yaklaşım sunmak: En değerli müşterilerinizi belirleyip onları özelleştirilmiş teşviklerle hedefleyebilirsiniz.

Demandware’in (bir Salesforce şirketi) kurumsal geliştirmeden sorumlu kıdemli başkan yardımcısı Tom Griffin, “Emarsys entegrasyonunun Demandware LINK teknoloji ortağı programının bir parçası olarak belgelendiğini açıklamaktan mutluluk duyuyoruz. Çapraz kanallı müşteri etkileşimi ve bağlılığı, günümüzde alışveriş yapanlarla başarıya ulaşmakta büyük öneme sahip. Emarsys’in LINK teknoloji ortağı programına katılması da bu açıdan bizi çok heyecanlandırıyor” diye konuştu.

Emarsys Küresel Ortaklıklar ve İşbirlikleri Yöneticisi Xavier Bastien ise “Demandware kullanıcılarına Emarsys B2C Marketing Cloud’un gücünü sunabildiğimiz için heyecan duyuyoruz. Kartuşumuz, otomatize pazarlamaya veri güdümlü bir yaklaşım getirerek Demandware kullanıcılarının bağlılığı ve online gelirleri artırmaya yardımcı olan daha derin müşteri etkileşimi kurmasını sağlıyor” dedi.

Emarsys 2016 boyunca Demandware topluluğunu ve kullanıcılarını destekleyecek ilave entegrasyonlar sunmaya devam edecek.

Paylaş

Yazar Hakkında

İşletme Fakültesinde öğrenci, teknoloji ve internet en büyük tutkularının başında geliyor. Araştırmayı, okumayı ve yazmayı sever. 2016 yılından itibaren Basın Bültenleri websitesinde yazar olarak çalışmaya başladı.

İlişkili Yazılar

Yorum Yazın