FUTBOL DÜNYASINA NEW BALANCE’TAN İKİ YENİ ARMAĞAN

0

Liverpool, Celtic, Sevilla, Porto gibi dünyanın önemli spor kulüplerinin forma sponsoru olan New Balance, 2 yeni krampon tasarımıyla, Türkiye’de ilk kez futbolseverlerle buluşuyor. Visaro ve Furon modelleri ile New Balance, sezonun hem oyun kurucusu, hem de oyun bitiricisi oluyor.

2016 yılında ‘Game On, Game Over’ mottosuyla hem oyun kurucu, hem de oyun bitirici olduğunu gösteren New Balance, futbol koleksiyonundan 2 yeni modelle, Türkiye pazarında ilk kez futbolseverlerle buluşuyor. Premier Lig, La Liga, Şampiyonlar Ligi ve Avrupa Ligi’nde pek çok spor kulübü ve futbolcuyla sponsor anlaşması bulunan New Balance, 2016 yılında da verdiği bu desteği artırarak devam ediyor.

Esnek krampon çivileri, sertleştirilmiş tabanı ve eşsiz tasarımı ile hem göze hem de ayaklara hitap edecek olan Visaro ve Furon modelleri Türkiye’de satışa çıkıyor. Futbolseverlere ve çocuklara göre de tasarlanan modeller sahaların ritmini arttırıyor.

New Balance Visaro
Oyun kurucular için tasarlanan Visaro modeli uzun süreli top hakimiyeti için geliştirildi ve kullanıcıya hızlı dönüşle konforu bir arada sağlıyor. “Game On” mottosuyla sunulan modelin Visaro Control TF versiyonu sert zeminlerde ve halı sahalarda kullanım için; Visaro Control FG versiyonu ise çim sahalar için tasarlandı. Visaro PRO FG ise çim sahada top koşturan profesyoneller için yaratıldı.

New Balance Furon
Forvetler, bitiriciler ve golcüler için tasarlanan Furon modeli ise “Game Over” mottosuyla sunuluyor. Hızı destekletici bir model olan Furon ayağı sıkıca kavrarken çim sahada maksimum destek sağlıyor. Furon modelinin aynı zamanda çocuklar için geliştirilen ve halı saha için tasarlanan Jr Furon 2.0 Dispatch TF modeli de bulunuyor.

Visaro ve Furon’un New Balance’ın global kampanyasında ise dünyaca ünlü futbolcular Aaron Ramsey,Alvaro Negredo, Marouane Fellaini, Jesus Navas, Massimo Luongo, Joe Ledley, Kevin Mirallas ve Kasper Schmeichel yer alıyor.

Paylaş

Yazar Hakkında

İşletme Fakültesinde öğrenci, teknoloji ve internet en büyük tutkularının başında geliyor. Araştırmayı, okumayı ve yazmayı sever. 2016 yılından itibaren Basın Bültenleri websitesinde yazar olarak çalışmaya başladı.

İlişkili Yazılar

Yorum Yazın