Hopi’nin satış ve pazarlaması Sertaç Şener’e emanet

0

Sertaç Şener, Hopi Satış ve Pazarlama Genel Müdür Yardımcısı oldu

Alışverişin app’i Hopi’nin Satış ve Pazarlama Genel Müdür Yardımcısı Sertaç Şener oldu. Sertaç Şener, yeni görevinde pazarlama, dijital pazarlama, marka ilişkileri, CRM ve kampanya yönetiminden sorumlu olacak. Şener, Hopi’den önce Microsoft’ta mobil cihaz satışından sorumlu Genel Müdür Yardımcısı olarak görev yapıyordu.

İş hayatına 2000 yılında Nokia Türkiye’de başlayan Sertaç Şener, uzun yıllar Nokia’nın hem bölge hem Türkiye pazarlama ve satış ekiplerinde farklı görevlerde bulundu. 2010 yılında Avea’da Marka İlişkileri Direktörü olarak çalışan Şener, 2011 yılında Nokia Türkiye’ye Pazarlama Direktörü olarak döndü. 2014 yılında Nokia Turkiye Genel Müdürü olan ve en son Microsoft’ta Mobil Cihazlardan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı olarak görev yapan Şener, Boğaziçi Üniversitesi Uluslararası İlişkiler ve Siyaset Bilimi Bölümü mezunudur.

Paylaş

Yazar Hakkında

İşletme Fakültesinde öğrenci, teknoloji ve internet en büyük tutkularının başında geliyor. Araştırmayı, okumayı ve yazmayı sever. 2016 yılından itibaren Basın Bültenleri websitesinde yazar olarak çalışmaya başladı.

İlişkili Yazılar

Yorum Yazın