NETCORE BİLİŞİM, VERİ MERKEZİ HİZMETLERİ İÇİN İSTANBUL ONE’I TERCİH ETTİ

0

NETCORE BİLİŞİM, VERİ MERKEZİ HİZMETLERİ İÇİN İSTANBUL ONE’I TERCİH ETTİ

Dünyanın önde gelen markalarına bilgi teknolojileri alanında kapsamlı ve kaliteli hizmet sağlayan NetCore, Zenium’un son teknoloji ile donatılmış veri merkezi İstanbul One’ın müşterileri arasına katıldı. İstanbul One’ın yüksek kaliteye sahip altyapısı ve tam depolama kapasitesi NetCore’un Zenium’u seçmesinde rol oynayan kritik faktörler arasında yer alıyor.

Sağladığı hizmet kalitesiyle alanının en itibarlı şirketleri arasında bulunan NetCore’a uygun bir iş ortağı olduklarını ifade eden Zenium Kurucusu ve CEO’su Franek Sodzawiczny konuyla ilgili olarak şunları söyledi:

“Günlük operasyonlardan veri merkezi tasarım anlayışımıza kadar tüm süreçlerimizde kalite standartlarını en üst seviyede tutmak üzere veri merkezi portföyümüzün tamamında sıkı politika ve prosedürleri takip ediyoruz. Altyapımız ve bu altyapının yönetiminin müşterilerimizde nasıl bir katma değer yarattığının farkındayız ve bu sorumluluğu ciddiyetle yerine getiriyoruz.”

Kapsamlı değerlendirme sürecinde Zenium veri merkezi hizmetlerinin sunduğu pek çok faydayı göz önüne alan NetCore’un karar verme sürecinde, yüksek performans istatistikleri ve hız en önemli iki unsur olarak öne çıktı.

Şirket olarak en büyük güçlerinin %100 müşteri memnuniyeti ve hiçbir şartta kaliteden ödün vermemek olduğunu vurgulayan NetCore’un Kurucusu ve Genel Müdürü Şadi Dinçel şunları söyledi:

“Zenium ile ortak prensiplere sahip olduğumuzu gördük. Sektörün en iyi oyuncusu olmasının yanı sıra, pazara sunduğu yeni ve heyecan verici yaklaşım ile diğer veri merkezi operasyonlarından ayrışıyor. Sağlam iş değerlerine sahip Zenium’un, büyüme planlarımızı içeren iş modelimizi destekleyeceğine dair güvenimiz tam.”

‘Dayanıklılık’ odaklı tasarım yaklaşımı ile geliştirilen Zenium Istanbul One en son deprem yönetmeliklerine uygun olarak inşa edilmiş ve büyük ölçekli sarsıntılara mukavemet edebilecek üç blok halinde hayata geçirilmiştir. Tesis, esnek & çeşitlendirilebilir altyapı seçenekleri ve üstün enerji verimliliği sunan mühendislik anlayışı ile bölgenin en büyük misyon-kritik veri merkezidir.

Uluslararası en üst standartlarda tek operatör bağımsız (carrier neutral) tesis olan Istanbul One, müşterilerine amaca özel tasarlanmış üç ayrı blokta 12.000 m2 beyaz alan (teknik alan) ve 30+30MVA çift ve yedekli beslenen enerji altyapısı sunmaktadır.

Paylaş

Yazar Hakkında

İşletme Fakültesinde öğrenci, teknoloji ve internet en büyük tutkularının başında geliyor. Araştırmayı, okumayı ve yazmayı sever. 2016 yılından itibaren Basın Bültenleri websitesinde yazar olarak çalışmaya başladı.

İlişkili Yazılar

Yorum Yazın