NGN’de İki Yeni Atama!

0

Türkiye’nin lider teknoloji şirketlerinden NGN, gelişmekte olan kurumsal yapısına yönelik iki yeni atama birden gerçekleştirdi. Satış Direktörlüğü görevine Anıl Gedik getirilirken, Presales Direktörlüğü görevine ise Başar Ertaç atandı.

NGN Bilgi ve İletişim Hizmetleri, Türkiye Bilgi Teknolojileri pazarındaki sürekli büyümesine devam ediyor. Bu bağlamda sektörün uzman isimlerinden Anıl Gedik Haziran 2016 itibari ile Satış Direktörlüğü görevine getirildi. İstanbul Teknik Üniversitesi’nde Elektrik Mühendisliği eğitimi alan Anıl Gedik, kariyerine 2004 yılında Setkom’da Satış Öncesi Mühendisi olarak başladı. Borusan, Alcatel-Lucent, Huawei, Turkcell Superonline ve Biznet şirketlerinde çeşitli yöneticilik görevleri üstlenen Gedik, son olarak 2013-2016 yılları arasında Starlink’te Ülke Müdürü olarak görev yapıyordu.

Üst düzey atamalardan bir tanesi de Presales biriminde gerçekleştirildi. NGN İş Geliştirme ve Presales Direktörlüğü görevine Ağustos 2016 itibari ile Başar Ertaç getirildi. İstanbul Üniversitesi’nde Elektronik Mühendisliği eğitimi alan Başar Ertaç, kariyerine 2000 yılında Borusan Telekom’da Proje Yöneticisi olarak başladı. 2004-2009 yılları arasında Borusan Telekom’da Presales ve Satış Müdürlüğü pozisyonlarını üstenen Ertaç; 2009-2016 yılları arasında sırasıyla Vodafone, Deutsche Telekom ve Turkcell gibi şirketlerde Satış Müdürü olarak çalıştı.

Paylaş

Yazar Hakkında

İşletme Fakültesinde öğrenci, teknoloji ve internet en büyük tutkularının başında geliyor. Araştırmayı, okumayı ve yazmayı sever. 2016 yılından itibaren Basın Bültenleri websitesinde yazar olarak çalışmaya başladı.

İlişkili Yazılar

Yorum Yazın