PRONTOTOUR’DA YAZ BİTMEDİ!

0

Lider tur operatörü Prontotour’dan yaz bitmesin diyenlere: İspanya, İtalya ve Kıbrıs…

Her zevke ve bütçeye göre seyahat seçenekleri sunan lider tur operatörü Prontotour‘da yaz bitmiyor. İspanya, İtalya ve Kıbrıs gibi güneşli gün sayısının fazla olduğu sıcak ülkeler, yazın bitişini ertelemek isteyen seyahatseverleri bekliyor.

Madrid, Barcelona ve Valencia gibi muhteşem şehirleri gezmek ve Akdeniz kültürünü keşfe çıkıp, yazı en güzel şekilde bitirmek isteyen gezginler İspanya’yı tercih ediyor. Ilıman iklimi nedeniyle seyahatseverlerin uğrak rotası olan İspanya, kültür ve eğlenceyi bir arada yaşamak isteyenler için gezilebilecek en etkileyici ülkeler arasında yer alıyor. Fotoğraf hobisi olanlar, gurme restoran meraklıları, sanat ve tarih düşkünleri Prontotour ile unutulmaz bir seyahat deneyimi yaşayacak. Salvador Dali, Picasso ve Gaudi’yi daha yakından tanıyabileceğiniz, lezzetli İspanyol yemeklerine doyamayacağınız, ünlü flamenko dansı ile tanışacağınız bir İspanya Turu ile yaza en güzel şekilde veda edeceksiniz. Prontotour‘un İspanya Turları 269 ?’dan başlayan fiyatlarla İspanyol ateşini yakından hissetmek isteyenleri bekliyor.

Yaz hiç bitmesin diyenlere İtalya Turları da alternatif seçenek oluyor. Bir açık hava müzesini geziyormuş gibi gezginleri etkisi altına alan İtalya, yurtdışı turlarda en çok tercih edilen ülkeler arasında yer alıyor. Tarihi, sanatı ve mimarisi ile ziyaretçilerini büyüleyen İtalya’da gezilecek yerler arasında, kanalları ve gondolları ile ün salmış Venedik, ‘çiçekli bahçe’ anlamına gelen Rönesans şehri Floransa, tüm dünyada alışverişin kalbinin attığı yer olarak kabul edilen, modanın vazgeçilmez şehri Milano ve kendine özgü havası ve harikulade çeşmelerle süslü meydanları ile ziyaretçilerini etkisi altına alan Roma başta geliyor. Pizza, makarna ve dondurması ile ağızda unutulmaz tatlar bırakan lezzetlerinin yanı sıra, ülkenin güneyine indikçe de muhteşem coğrafyası ve turkuaz deniziyle seyahat tutkunları yazı muhteşem bir finalle kapatacak.Prontotour‘un İtalya Turları 199 ?’dan başlıyor.

Yaz biterken yakın bir coğrafya tercih etmek isteyenlere renkli gece hayatı ve lüks otelleriyle Kıbrıs unutulmaz bir seyahat alternatifi sunuyor. Güneşin etkisini hala devam ettirdiği ülkede, Akdeniz’in serin sularında seyahat tutkunları yaza kaldığı yerden devam ediyor.

Lider tur operatörü Prontotour, yaza doyamayanlara sıcak coğrafyalarda yaz tatili keyfini devam ettiriyor.

Paylaş

Yazar Hakkında

İşletme Fakültesinde öğrenci, teknoloji ve internet en büyük tutkularının başında geliyor. Araştırmayı, okumayı ve yazmayı sever. 2016 yılından itibaren Basın Bültenleri websitesinde yazar olarak çalışmaya başladı.

İlişkili Yazılar

Yorum Yazın