TEKSAN JENERATÖR DRAGON FESTİVALİ’NİN ENERJİ SPONSORU OLDU

0

Teksan Jeneratör ekibi “Fun Sport” kategorisinde ikinci oldu

Türkiye’nin kurumlar arasında gerçekleştirilen en büyük organizasyonlarından biri olan Dragon Festivali bu yıl da çalışanlara keyifli anlar yaşattı. Farklı sektörlerden pek çok markayı bir araya getiren festival; çeşitli spor etkinlikleri, yarışmalar ve dans gösterilerine sahne oldu. 2010 yılından bu yana Dragon Festivali’nin kesintisiz enerji sponsorluğunu üstlenen Teksan Jeneratör bu yıl da festivali enerjisiz bırakmadı. Yarışmalara da katılan Teksan Jeneratör ekibi “Fun Sport” kategorisinde ikinci olma başarısını gösterdi.

Yoğun iş temposundan bunalan çalışanların motivasyonunu artırmak ve takım ruhunu pekiştirmek amacıyla düzenlenen Dragon Festivali’nin 2016 etabı sona erdi. Spor etkinlikleri, kostüm yarışları ve dans gösterileri ile ritmi hiç düşmeyen organizasyon 24-25 Eylül 2016 tarihlerinde Maltepe Orhangazi Şehir Parkı’nda gerçekleştirildi. Dünyanın alanındaki en büyük üç etkinliğinden biri olan Dragon Festivali, bu yıl da kıyasıya rekabete sahne oldu.

Festival alanındaki elektrik ihtiyacını karşılayarak eğlencenin kesintiye uğramamasını sağlayan Teksan Jeneratör, yüksek enerjisi ile de festivalin dikkat çeken ekiplerinden biri oldu. Enerji sektöründe gösterdiği gelişmeyi Dragon kürek yarışlarına da taşıyan Teksan ekibi her kürekte daha iyi performans sergilediği yarışmada geçen yılki derecesini geliştirerek “Fun Sport” kategorisinde ikinci olmayı başardı.

Paylaş

Yazar Hakkında

İşletme Fakültesinde öğrenci, teknoloji ve internet en büyük tutkularının başında geliyor. Araştırmayı, okumayı ve yazmayı sever. 2016 yılından itibaren Basın Bültenleri websitesinde yazar olarak çalışmaya başladı.

İlişkili Yazılar

Yorum Yazın