Tepeden tırnağa güzellik Remington Reveal Serisi ile mümkün oluyor

0

Dünyaca ünlü kişisel bakım markası Remington yeni çıkardığı Reveal Serisi ile bakım yapmanın kuralları değişiyor. Tepeden tırnağa güzelliği sunan Reveal serisi ile en keyifli bakıma hazır olun.

Kolay kullanımı ve şık tasarımı ile Remington Reveal Serisi ile güzellik rutininizi değiştirecek. Kısa sürede vazgeçilmezleriniz arasına girecek bu yeni ve özel seride kirpik kıvırıcı, yüz temizleme, trimmer ve vücut fırçası gibi yenilikçi ürünler yer alıyor.

Yenilikçi tasarımı ve teknolojisi, anında görülen etkisi, uygulama ve kullanım kolaylığı ile Reveal Serisi, tüm beğenileri üzerine toplayacak.

Sadece bir dakikada gerçekleştirdiği yüz temizleme ve cilt bakım ile Reveal Serisi, cildinizi anında pürüzsüzleştirecek. Mükemmel tasarımı ve kolay kullanımı sayesinde kirpikleriniz hiç olmadığı kadar kıvrık olacak. Duşta, ıslak alanda kullanım olanağı sağlayan ve kuru fırçasıyla da vücutta peeling etkisi yaratan vücut fırçası ile kan dolaşımınız hızlanarak cildiniz ışıl ışıl parlayacak.

Trimmer ve pedikür cihazlarıyla da bütünleyici güzellik sağlayan Reveal Serisi ile anneler artık daha bakımlı ve daha ışıltılı olacak.

Remington Kirpik Kıvırıcı Satış Fiyatı: 69,00 TL

Remington Yüz Temizleme Cihazı Satış Fiyatı: 299 TL

Remington Trimmer Satış Fiyatı: 59 TL

Remington Vücut Fırçası Satış Fiyatı: 299 TL

Remington Pedi Set Satış Fiyatı: 119 TL

Paylaş

Yazar Hakkında

İşletme Fakültesinde öğrenci, teknoloji ve internet en büyük tutkularının başında geliyor. Araştırmayı, okumayı ve yazmayı sever. 2016 yılından itibaren Basın Bültenleri websitesinde yazar olarak çalışmaya başladı.

İlişkili Yazılar

Yorum Yazın