YAZ AYLARININ EN POPÜLER KİTAPLARI YÜZDE 40’A VARAN İNDİRİM FIRSATI İLE HEPSİBURADA.COM’DA

0

YAZ AYLARININ EN POPÜLER KİTAPLARI YÜZDE 40’A VARAN İNDİRİM FIRSATI İLE HEPSİBURADA.COM’DA

Hepsiburada.com’un en çok ilgi gören kategorilerinden biri olan kitap kategorisinde yüzde 40’a varan indirim fırsatı var. Ünlü yazarların imzalı kitaplarının da alınabildiği hepsiburada.com’da en çok satan kitaplar listesinin ilk üç sırasında; “Havva’nın Üç Kızı” kitabıyla Elif Şafak, “Senden Sonra Ben” eseriyle Jojo Moyes ve “Bebek Kafası” ile Vedat Özdemiroğlu yer alıyor.

Yer verdiği her kategoride olduğu gibi kitap kategorisinde de e-ticaret sektörünün en kapsamlı arşivini oluşturan hepsiburada.com, yaz aylarının en popüler kitaplarında yüzde 40’a varan indirimler sunuyor. İndirim fırsatının yanı sıra “süper hızlı gönderi” gibi farklı hizmetler sunan hepsiburada.com, kitapseverlerin seçim yapmasını kolaylaştırmak için “Yaz Aylarının En Çok Okunacak Kitapları” sayfasını oluşturdu.

Dünyaca ünlü yazarlar hepsiburada.com’da

Hepsiburada.com’un yaz ayları için oluşturduğu özel kitap kampanyası sayfasında; Ayşe Kulin, Elif Şafak, Jojo Moyes, Adam Fawer, Talha Uğurluel, Halil İnalcık, Mete Yarar, Ceyhun Bozkurt, Pelin Çift, Ömer Faruk Harman, Nejat İşler, Vedat Özdemiroğlu Debbie Macomber, Sarah Jio, Hikmet Anıl Öztekin, Stephen King, Soner Yalçın, Canan Tan, İskender Pala, İlber Ortaylı, Ahmet Ümit ve Orhan Pamuk gibi ünlü yazarların en çok okunan eserleri yer alıyor. Kitapseverler, ünlü yazarların imzalı kitaplarını da hepsiburada.com’dan alabiliyorlar.

En çok satan ilk 10 kitap

Hepsiburada.com’un “Yaz Aylarının En Çok Okunacak Kitapları” sayfasında kullanıcıların en çok ilgi gösterdikleri 10 kitap ise şu şekilde sıralandı:

1. Elif Şafak – Havva’nın Üç Kızı

2. Senden Sonra Ben – Jojo Moyes

3. Bebek Kafası – Vedat Özdemiroğlu

4. Hayat Evde Başlar – Gözde Erdoğan

5. Kendi Gecesinde – İnci Aral

6. Bir Kedi, Bir Adam, Bir Ölüm – Zülfü Livaneli

7. Elveda Güzel Vatanım – Ahmet Ümit

8. Kelepçe – Canan Tan

9. Yeşil Deniz Kabuğu – Sarah Jio

10. Böğürtlen Kışı – Sarah Jio

Hepsiburada.com’un kitap kategorisindeki özel kampanya ile daha çok kitapsever online alışverişin olanaklarından yararlanarak istediği kitaplara kolaylıkla ulaşabilecek.

“Yaz Aylarının En Çok Okunacak Kitapları” özel sayfası için tıklayın:

Paylaş

Yazar Hakkında

İşletme Fakültesinde öğrenci, teknoloji ve internet en büyük tutkularının başında geliyor. Araştırmayı, okumayı ve yazmayı sever. 2016 yılından itibaren Basın Bültenleri websitesinde yazar olarak çalışmaya başladı.

İlişkili Yazılar

Yorum Yazın