Htc Renkli Tasarımı Ve Gelişmiş Özellikleriyle Yeni Desire 626’yı Sunar

0

HTC’nin yeni akıllı telefonu HTC Desire 626 markanın bilinen tasarım kalitesinden ödün vermeksizin tamamen kişiselleştirilmiş üst düzey bir kullanıcı deneyimi sunuyor. Fiyat performans olarak akıllı telefon pazarında oyunun şeklini değiştiren yeni HTC Desire 626, beyaz, mavi, gri renkleriyle Ağustos ayının sonunda Türkiye’de tüketicilerin beğenisine sunulacak.

Mobil inovasyon ve tasarımda dünya lideri HTC, yeni HTC Desire 626’yı Ağustos ayının sonunda Türkiye’de de tüketicilerin beğenisine sunacak. HTC Desire 626, farklı renk kombinasyonları, kişiselleştirme seçenekleri, daha da net fotoğraf çekimini mümkün kılan gelişmiş kamerası ve uygun fiyatı ile kullanıcılara kendilerini hiç olmadığı kadar iyi ifade edebilme imkânı sağlıyor.

HTC Desire 626_PerRight_MattDarkGray

Gelişmiş özellikleriyle benzersiz hikayeler yaratın

HTC Desire 626, çift tonlu tasarımında canlı renkler ve eşsiz bir kullanıcı deneyimi sunuyor. Kullanımı kolay ve sezgisel olan HTC Desire 626, Android™ 5.1 işletim sistemi ile çalışıyor. Daha da iyileştirilmiş ve tam olarak kişiselleştirilmiş Android işlevselliği de sağlayan HTC Desire 626, HTC Sense ara yüzü sayesinde telefonun ara yüzünün görünümü de istenildiği gibi değiştirilebiliyor. HTC Desire 626, içerik yaratmayı ve paylaşmayı kolaylaştırırken kullanıcının kendine özgü hikayesini benzersizbir şekilde anlatabilmesi  için tasarlandı. Snapdragon™ 1.2GHz dört  çekirdekli işlemci ile çalışan HTC Desire 626, zahmetsizce film aktarmaya, en son uygulamaları çalıştırmaya, en sevilen oyunları oynamaya veya fotoğraflar arasındakolayca dolaşmaya imkân veren yeteneği ile sorunsuz ve güvenilir bir deneyim sunuyor. Tüm bunlar parlak 5 inçlik LCD ekranı üzerinde hayat buluyor. Kişiselleştirilmiş bilgi akışına saniyeler içinde erişim sağlayan HTC BlinkFeed™ ile de son dakika haberleri veya sosyal paylaşımlar, telefonun ana ekranına tek harekette görülebiliyor.

Daha net fotoğraflar, daha etkileyici videolar

Fotoğrafçılığa ya da etkileyici kısa videolar çekmeye meraklı olanlar için HTC Desire 626 üstün özelliklere sahip kusursuz bir yol arkadaşı. Gelişmiş ana kamera ve 5MP ön kamerasıyla her açıdan daha net fotoğraf ve ‘selfie’ler çekilmesini sağlayarakkullanıcılara kendini ifade etme imkânı veriyor.

HTC Desire 626_PerRight_WhiteBirch

HTC Eye™ Experience yazılımı ise dahili geliştirme özellikleri sayesinde, çekimlerin efektler için kolaylıkla düzenlenmesine de imkân veriyor. HTC Desire 626’nın aynı zamanda, HTC Video Highlights özelliği ile ön veya arka kameralar kullanarak aile ve arkadaşlarla paylaşılabilecek mini filmlere dönüştürülebilen yüksek kaliteli 1080p videolar çekme yeteneği de bulunuyor. HTC Desire 626’nın 16GB dahili belleği ve MicroSD ile2 TB’a kadar ek depolamayı desteleyen geniş depolama özelliği tüm  fotoğraf, video içeriği istenilen zaman ulaşılmasını ve paylaşılabilmesini sağlıyor.

HTC hakkında

1997’de kurulan HTC A.Ş. (HTC) pek çok ödüllü mobil cihazın ve endüstrideki pek çok ilklerinin yaratıcısı konumundadır. Yaptığı her işte insanları odak noktası alan HTC, dünyanın dört bir yanındaki tüketicileri için yenilikçi ve kişisel deneyimler yaratmak adına, tasarımın ve teknolojinin sınırlarını zorlamaktadır. HTC’nin portföyünde HTC Sense® kullanıcı deneyimi ile çalışan tabletler ve akıllı telefonlar da yer almaktadır. HTC Tayvan Menkul Kıymetler Borsası’nda kabul edilmiştir(TWSE: 2498). Detaylı bilgi için; www.htc.com web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Paylaş

Yazar Hakkında

Tam bir teknoloji delisi. Blog yazmayı sever. Birçok farklı sitede yazar olarak görev almış ve son olarak Basın Bültenlerinde bizimle birlikte kaliteli içerik üretmek için kendini adamıştır.

İlişkili Yazılar

Yorum Yazın