Huawei CES 2016’da Önemli İşbirliklerine İmza Attı

0

Akıllı telefonlar, tabletler ve giyilebilir teknolojinin en güncel örnekleri, Huawei’nin yeni ürün portföyünde bir arada… Huawei, teknoloji ve moda dünyasının, en akılcı ve göz alıcı yeniliklerini, CES 2016’da iş ortakları ile birlikte, kullanıcıların beğenisine sundu.

Huawei Tüketici İş Grubu, CES 2016 kapsamında teknoloji, ödeme servisleri, ses ve moda alanındaki en albenili yenilikleri, yeni nesil tüketici ürünleri ile bir araya getirerek, mobil dünyada yepyeni bir ekosistemin kapısını araladı. Huawei, çeşitli sektörlerden öncü şirketlerle gerçekleştirilen işbirlikleri ile farklı kullanıcı kesimlerine hitap eden, teknolojinin de ötesinde deneyimler sunan, sıra dışı portföyünü tanıttı. Bu işbirlikleri, Huawei’nin daha yüksek kaliteli ürünler için, sektörel birlikteliklere verdiği önemi de ortaya koyuyor.

Harman/Kardon ile Seçkin Ses Deneyimi: Huawei M2 Tablet kullanıcıları, Harman/Kardon’un öncü ses teknolojisini 10 inç’lik güçlü bir tablette deneyimleyecek. Harman International, çekirdek markası olan Harman/Kardon ile evde, otomobilde ve yolda, bireysel ses çözümleri konusunda dünya lideri bir marka olmakla birlikte, yenilikçi tasarımları ve girişimci ruhu ile de biliniyor. Harman/Kardon, Huawei M2 tablette dijital müziğin detaylarını iyileştirmek için tasarlanan en son Clari-Fi ses iyileştirme teknolojisine yer veriyor. Bu işbirliği ile Huawei M2, daha gelişmiş bir gerçeklikle ve doğrulukla; daha temiz, daha dinamik ve daha keskin seslere imza atacak.

Swarovski’nin Değerli Taşlarıyla Yeni Bir Stil Anlayışı: Geçtiğimiz yıl tanıtımı gerçekleştirilen Huawei Watch, oldukça ilgi gören bir ürün olarak akıllarda kalmıştı. Huawei bu yıl bu akıllı saatin SWAROVSKI ZIRCONIA taşlarıyla bezenmiş yeni bir versiyonunu, lüks segmentte “Kadınlar için Huawei Watch” mottosuyla sunuyor. Swarovski’nin ışık ve stil konusundaki ustalığını, üstün teknolojisiyle birleştiren Huawei, bu kategoride farklı ürünler sunmaya devam edecek.

Google İşbirliği ile Daha Kişisel Daha Seçkin: Nexus 6P, 2015 yılında pazara sunulan üst sınıf akıllı telefonlardan biriydi. Huawei, bu defa Nexus 6P’nin yeni Gold versiyonunu kullanıcıların beğenisine sundu. Huawei ve Google işbirliğinin son örneği, Gold Nexus 6P, daha lüks ve seçkin bir cihaz seçeneği olarak, teknoloji tutkunlarının tercihi olmaya aday.

Huawei Tüketici İş Grubu CEO’su Richard Yu yeni iş ortaklıklarıyla ilgili olarak;“Huawei’nin üstün teknolojisini, stil ve kalite odaklı işbirlikleri ile farklı bir boyuta taşıyoruz. Bu işbirliklerinden ortaya çıkan inovatif ürünler, sektörün en iyi teknolojisini modern dokunuşlar ve ses kalitesiyle birleştirerek, tüketicilerimiz için üst düzey kullanıcı deneyimi sağlayacak. İş ortaklarımızla birlikte, bugünün zor beğenen tüketicilerine, farklı ürünler sunmaktan mutluluk duyuyoruz” dedi.

Paylaş

Yazar Hakkında

Uzun süredir internette sörf yapar. Tecrübelerinin sonucunda Basın Bültenlerini kurdu. 2. Üniversitesini Yönetim Bilişim Sistemlerini okuyarak tamamlamıştır. Yaratıcı fikirleri ile girişimci olarak büyük projelere imza atmaya hazırlanıyor.

İlişkili Yazılar

Yorum Yazın